Услови и правила на Твин Спин четврток


само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10. депозит. само слот игри.Т и C'S се применуваат. $€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

 

ПРАВИЛА И УСЛОВИ

 1. Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 2. Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 и 23:59 БСТ / На 1-ви GMT, 8та, 15та, 22ри февруари.
 3. БСТ / GMT е еквивалент на ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 4. За да се квалификува за бонус, играчите мора да се добие овој е-мејл и депонира минимум од € / $ 20
 5. Бонус од 40 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 6. Спиновите ќе биде во вредност од € / $ 0,10 и важи на Твин Спин Делукс
 7. секое играчи ќе добијат максимум 40 БОНУС врти на € / $ 0,10 на нивниот прв депозит во рок од во промотивниот период.
 8. Бонус врти може да потрае до три работни дена од истекот на промоција треба да се кредитираат во вашиот профил.
 9. За да ја активирате играчи врти мора да започне Twin врти Делукс
 10. Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 11. Бонус средства носат wagering барање од 30x збирот на вашиот депозит и бонус износ (на пр. € / 10 $ депозит + € / $ 10 бонус * 30 = € / $ 600) мора да бидат исполнети пред бонус и сите добивки се претвораат во ограничени парични средства и тоа и понатаму добивки стане withdrawable ако бонус се однесува на депозит.
 12. Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени на Игра бесплатно игри не ќе се смета.
 13. Wagers на блек џек и рулет не придонесуваат кон намалување на задолжителната wagering на бонус салда.
 14. Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 15. Бонус средства се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Isle O'Plenty, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Baccarat, Блек Џек, мачките, чили злато, Европската рулет, Среќата на Спарта, Златен, Горила одат дивите, Hi-низок Блек Џек, Hi-низок коцкар, куки херој, Џекпот Шутот Диви подбуцнеше, JJ50K, во живо Baccarat, живо Блек Џек, во живо рулет, Среќа Лари Lobstermania, Megajackpots Twin Спин Делукс, Megajackpots сибирски Бура, Megajackpots ѕвезда Фенери, Megajackpots Волкот Испратена, чудовиште победи, Моторхед, американски рулет, Блек Џек Класик, оаза покер, понтонски, Texas Holdem, Шепи на бес, Планета на мајмуните, Тајните на Атлантис, Слотови-о-злато, спин Sorceress, Starmania, пареа кула, Супер Делукс Дијамант, Супер фабрика, Топ Кат, Ultimate X Пет игра покер, Викинзите на среќата, Winstar, Волк пакет, Црви и Харли Дејвисон слобода турнеја
 16. 4x конверзија: Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 17. Само еден бонус можат да бидат активни во исто време. Ако имате постоечка Активни бонус рамнотежа веќе, овој бонус ќе биде додаден на вашиот очекување бонус редот. Ве молам одете на “”Мој Профил”” дел за да го видиш целиот бонус дното.
 18. За да се квалификува за било промоција, играчите мора да се добие и играше во текот на целиот Добредојдовте бонус понуда.
 19. Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 20. Каде што секој израз на понуда или промоција е прекршено или има било каков доказ за серија на облози поставени од страна на клиентот или група на клиенти, што се должи на бонус, подобрена плаќања, Слободен Влоговите или било која друга промотивна понуда резултати во гарантира профит на клиентите, без оглед на исходот, поединечно или како дел од група, Управување го задржува правото да бара враќање на бонус елемент на овие облози. Покрај тоа, ние го задржуваме правото да побара од кој било клиентот да обезбеди доволно документација за нас да бидат задоволни во нашата апсолутна дискреција во однос на идентитетот на клиентот пред нас кредитирање бонус, бесплатен залог или понуда на индивидуалната сметка.
 21. Сите такви понуди се наменети за рекреација играчи и менаџмент може во своето дискреционо ограничат подобноста на корисниците да учествуваат во сите или дел од некој промоција.
 22. Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава
 23. Управување го задржува правото да ги користат имињата, почетна на презиме, прекари и / или земјата или град на живеење во промотивни известувања, приматели на промотивни бонус и во други маркетинг активности, без разлика дали на услуги или на друго место.
 24. Можете да се откажете од добивањето на промоции и промотивни комуникации поврзани со контактирање на поддршка на корисниците на.
 25. вработени, службеници и директори на АД Nektan, својата промотивна или други агенции, лиценца и лиценци, даватели на услуги, како и сите други поврзани или поврзани компании, не се прифатливи за промоција. Истите услови ќе се применуваат на директни семејствата на таквите лица.
 26. стандард Услови & Услови се применуваат.
 27. управување со одлука е конечна, во сите случаи.