Услови и правила на викенд Промо

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • This bonus will be active between 5th-7th, 12th-14th, 19th-21st and 26th-28th May. (БСТ)
 • БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • Депонира минимум од £ 10 за да се добие 25 bonus spins on Jungle Spirit. Да ја добијат оваа бонус играчот мора да депонира користење бонус кодот го врти
 • Бонус од 25 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Jungle Spirit only.
 • In order to activate the spins players must launch Jungle Spirit
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Или да депонира минимум од £ 10 за да се добие 100% Одговара на максимум од £ 100. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code BONUS
 • Бонус средства носат wagering барање од 30x збирот на вашиот депозит и бонус износ (на пр. £ 10 депозит + £ 10 бонус 30 = 600 £) мора да бидат исполнети пред бонус и сите добивки се претвораат во ограничени парични средства и тоа и понатаму добивки стане withdrawable ако бонус се однесува на депозит.
 • Овој бонус ќе биде активен на вашиот прв депозит на промотивниот период само.
 • Слободни врти и бонуси може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Добивки заработени од вртења ќе носат wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Џокер Про, Џунгла Дух повикот на дивината и диви дивиот запад.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе Мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.