Услови и правила Виножито богатство

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Промоцијата ќе се одржи од 00:01 25-ти мај 2017 додека 23:59 31ви мај 2017 (БСТ).
 • БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • Со цел да учествуваат во “турнир” играчите мора да се депонира и да облог минимум од £ 10 за време на промотивниот период.
 • на “победникот” на турнирот ќе биде играчот кој има највисока вкупно wagering во текот на промотивниот период на Виножито богатство слободен врти.
 • на “победникот” на турнирот ќе се кредитираат во £ 250 бонус кредит со 1x обрт во нивната сметка.
 • Овој турнир е во живо низ Nektan мрежа на повеќе казина.
 • Наградите ќе бидат доделени како што следува:
 • 1-то место – £ 250 1x бонус кредит
 • 2ри-5-то место - £ 100 1x бонус кредит
 • 6та-e 10-то место- £ 70 1x бонус кредит
 • Наградите може да потрае и до 3 работни дена да се кредитираат во вашиот профил.
 • Бонус за wagering барања на 1x бонус износ се применуваат пред бонуси или било кои други соодветни добивки може да се повлече.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.
 • Wagers на блек џек и рулет не придонесуваат за намалување на задолжителната wagering на бонус салда.
 • Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе Мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Бонус и парични награди може да потрае до 3 работни дена да се кредитираат во вашиот профил.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното
 • Победниците ќе бидат контактирани директно од страна на казино.
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • Стандардните услови се применуваат.