Услови и правила за дневни бонус врти

1.Оваа промоција ќе биде активен ден помеѓу 3-9 Ноември 2016 (GMT).

2.За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.

3.Бонус од 50 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.

4.Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит од секој ден на промотивниот период

5.Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Активните

6.секое играчи ќе добијат максимум 50 бесплатни врти на Активните дневно

7.Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

8.За да ја активирате врти играчите мора да започне Активните.

9.Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

10.Само wagering на овие игри: Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед ќе се смета за намалување на задолжителната wagering

11.Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.

12.Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена

13.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

14.Откако кредитираат бонус останува да важи за 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

15.Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

16.Играчите се потсети дека само еден FreeSpin бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на "мојот профил" дел за да ја видите целата бонус дното

17.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

18.стандард Услови & Услови се применуваат.

19.управување со одлука е конечна во сите случаи.