Услови и правила на карпи ноември

само нови играчи. Минималниот депозит £ 10 на сите 3 Добредојдовте понуди. Макс бонус 500 £. само Слот за игри. 30x wagering барање и Т и С се применуваат.

1.парични награди на се во вредност од € 25.000 и ќе се дели меѓу 100 победници (€ 2.000 трошење пари на 1-ви награда добиваат).

2.Ние ќе го информира победа играчи ако тие се успешни и да ја плати парична награда на сметка на играчот.

3.Парични награди за победниците нема да имате било какви барања wagering.

4.Конверзија на валута од евра е одговорност на казино.

5.слободен врти:

 • 101- 200: 100 слободен врти
 • 201 - 1000: 50 слободен врти
 • 1001 - 3000: 20 слободен врти
 • 3001 - 5000: 10 слободен врти
 • 110,000 Слободен врти да се дели меѓу 4900 победници.
 • Слободен врти награди важат на Guns N Roses Видео Slots ™, Џими Хендрикс онлајн Slot ™, Моторхед видео слот ™ Тоа е одговорност на казиното да се инсталира и кредитни играч сметки со слободен врти за квалификациите и освојувањето на играчи.
 • Победниците ќе бидат известени преку e-mail или СМС-порака со известување дека биле доделени на нивните слободни врти.
 • NetEnt ќе ги покрие вредноста на секој Слободен Спин награден, а не на вкупните трошоци од слободен врти
  Победнички играчи мора да се најавите во 5-7 дена по програма бонус е активирана.

6.Како да се квалификува:

 • Секој играч мора да игра најмалку 50 вистински пари се врти на било кој од квалификациите (минимум € / £ / kr / $ 10 елементи) - Guns N Roses Видео Slots ™, Џими Хендрикс онлајн Slot ™ и / или Моторхед видео слот ™ - со минимум од € 0,20 вртат и во промотивниот период. за секој 50 се врти на играчот ќе добие еден влез билет во извлекувањето на награда. (max. 50 билети за играч, дневно).

7.Општи услови за давање

 • Квалификации за игри се: Guns N Roses Видео Slots ™, Џими Хендрикс онлајн Slot ™, Моторхед видео слот ™
 • NetEnt го задржува правото да го измени, суспендира или откаже промоција во секое време.