Услови и правила на 150,000 Слободен Спин Giveaway

1.Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

2.Оваа промоција ќе биде активен на 25-27 ноември (GMT)

3.GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

4.За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум од £ 10.

5.Бонус од 10 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.

6.Спиновите ќе биде во вредност од 10 пени и важи на Команданти: Кристали на власт само.

7.само 10 вртења ќе биде активен во секое време.

8.секое играчи ќе добијат максимум 10 бесплатни врти по депозит на Команданти: Кристали на енергија.

9.Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

10.За да ја активирате, играчите се врти мора да започне Команданти: Кристали на енергија

11.Добивки заработени од вртења ќе носат wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

12.А вкупно 150,000 се врти ќе биде дадена за време на викендот.

13.Ако на крајот од промоцијата, не сите се врти биле раздавани, останатите врти ќе биде поделена и подеднакво поделени помеѓу сите играчи кои се квалификуваа за промоција

14.Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед, Тајните на Атлантис, Команданти: Кристали на енергија ќе се смета за намалување на задолжителната wagering

15.Бонус кредити ќе бидат направени во вашиот профил во рамките на 3 работни дена од крајот на промоција.

16.Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве завршат барањата во овој период, Останатите се врти од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

17.Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече.

18.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

19.Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

20.Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

21.Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време.

22.стандард Правила и услови се применуваат.

23.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

24.управување со одлука е конечна во сите случаи.