Блек Џек 6 во 1

Врати се назад
Блек Џек 6 во 1

Блек Џек е еден од повеќето стратешки казино игра со различни техники за обложување кои може да се применува за да се обиде својата среќа со. Сигурно ќе знаат за придобивките од страна обложување во некои Блек Џек игри серија, но ова Блек Џек 6 во 1 ги удира со шест различни опции страна обложување на секоја рака, дека тоа го прави 18 страна облози, заедно со три главни облози. Севкупно, има 21 различни облози кои можете да ги ставите во еден да одам правејќи го овој најдобра Блек Џек онлајн игра досега. Со толку многу можности, сте сигурни да се добие барем еден залог на секој натпревар и шансите за освојување на повеќе облози се посилни во оваа игра.

Дознајте повеќе за нашите Прекрасно спектар на класични Slots!

За инвеститорот:

 

Инвеститорот на Блек Џек 6 во 1 се чувствува, компанија игри кои ја совладале уметноста на создавање на најдобра Блек Џек онлајн игри во различни варијанти и карактеристики. Тие имаат многу други наградуван игри на нивните кредити што ги направи еден од најдобрите програмери казино игра во светот.

За играта

 

Биде најдобра Блек Џек онлајн игра можете да се победи со повеќе различни начини и заедно со стандардните правила на класичен блек џек, ќе добиете за да поставите вашата облози на шест различни страна залог игри. Специјалитет на оваа игра е дека ќе добиете за да добијат повеќе пари во игри на страна обложување од главниот Блек Џек. страна облози во оваа игра се Совршен двојки, 21+3, среќа Дами, Одговараат на 'em up, Среќа среќа и Бастер Блек Џек. Како врвен залог на сите е другар Блек Џек, каде што може да се победи 2000 пати вашиот облог износ кога дилер добива биста со 8 или повеќе картички подготвени и да имате Блек Џек.

 

  1. совршен двојки: Ова е страна залог игра каде што можете да победи кога ќе се првите две карти со иста вредност на лице. Ти Победи 25-1 кога ќе го добиете две карти со ист број и симбол, 12-1 за иста боја и 6-1 за било која боја или симбол, но со иста вредност.

 

  1. 21+3: Овде ќе ја освоите, кога првите две картички се занимаваа со вас плус лицето нагоре картичка дилер направи покер рака. Вие може да победи 100-1 кога ќе се одговара патувања кои се со највисок удел на овој залог.

 

  1. среќа Дами: Можете да победи на овој залог кога било првите две картички се направи 20 поени или кога ќе се најде барем една кралица. Кралица на срцата пар може да победи 100-1.

 

  1. среќа среќа: Во ова најдобра Блек Џек онлајн игра можете да се победи оваа страна залог кога првите две картички плус врвот картичка услуга собираат марки 19, 20 или 21 поени.

 

  • Одговараат на 'em up: Ќе победи овој залог кога првите две картички ќе добиете е иста боја со највисока благосостојба две Aces.

 

  1. Бастер Блек Џек: Вие победи тука кога дилери се разби и износот зависи од бројот на картички на услуга го привлече во таа фаза.

playnowbutton

резиме: Ова е најдобра Блек Џек онлајн со голем број на опции и можности за победа многу облози. Единствената игра која нуди загарантирано победи секој круг со некои или огромни пари.