Фокс победи

Врати се назад
Фокс победи

Фокс победи: Фантастична игра со атрактивни Казино бонус понуди

Foxin победи е навистина интересно слот игра од NextGen Игри на среќа во Слот Овошен. Постојат голем број на слот за игри таму, но овој успеа да го зграби вниманието, благодарение на својот голем бонус казино депозит во која играчите може да победи до неверојатни £ 250,000!

Foxin победи е слот игра 3D со 5 макари и 25 плати линии. Честите слот играчи ќе бидат среќни да го пробате поради многуте опции за коцкање нуди во прилог на својата фантастична бонус казино депозит. Како име укажува, оваа игра е за лисица, елегантен и богати оној кој е зафатен обидувајќи се да фати без добра leprechaun.

Играта користи голем број на интересни симболи, вклучувајќи влогови, замок, па дури и фонтана злато. Тоа е брза и забавна игра која можете едноставно нема да се уморни од играње, особено ако се направи употреба на бонус казино депозит за да добие дополнително време за игра и уште поголеми пари победи!

Интересно Мобилни слотови Услугите кои ви ги закачи на слот Овошен

Играта има диви и растера симболи, кои се ви многу дополнителни можности да се игра и да победиме. Фокс се користи како диви симбол тука, додека Пот и злато се растера симболи. Ако сте доволно среќни да слета пет Фокс симболи во еден спин, тогаш може да добиете исплата на 2,000 пари.

симболи растера ви даде 10 слободен врти кога најмалку три симболи се појавуваат во право место. Вие исто така ќе сакаат и фондовите бонус функции-Leprechaun Протресете го и Фокси. Ние откривме дека двете овие карактеристики се активираат случајно, но се случи неколку пати во една нормална седница и тие да ви помогне да се соберат неколку парички.

Регистрирајте се и користете ја опцијата казино бонус да го зголеми вашиот победи, така што ќе може да игра доволно долго за да се добие многу од овие бесплатни игри на слот Овошен.

Foxin Победи Супер-Бет Функција - Земете Гембл и Победа Биг!

Ако сметаш дека авантуристички, тогаш би можеле да облог повеќе пари на секој спин, со цел да се активирате на играта Супер функција Бет. Оваа функција нуди повеќе дивините симболи од редовните Победи Foxin и тоа ја прави играта уште повеќе возбудлива. Ако ги искористат предностите на бонус казино депозит, тогаш би можеле да си дозволат да облог повеќе пари отколку вообичаено - и да ја освои колку што £ 250.000 исплата.

Foxin победи онлајн слот има висока 95.33 % RTP, како и повеќето игри од NextGen, и ќе бидете сигурни да се победи прилично малку пари додека има голема доза на забава. Не заборавајте да се провери од различни опции за депозит казино бонус на располагање, така што ќе може да го зголеми вашата добивка само на слот Овошен.