акција банка

Врати се назад
акција банка

Barcrest е акција банка слот е комплетен третман за оние, кои сакаат квалитет на графика со неверојатна бонус функции во 5×3 ролна слот игра со 20 betlines. акција банка слот е познат по своите старата школа ретро тема и импресивен симболи. Можете да го видите банка со стап се користи во позадина. Тоа е свод треба да се пробие за да победи на џекпот мега. Зарем тоа не е интересно?

Графика и симболи:

Сите на кредит за изработка акција банка толку популарен меѓу видео процеп играчи оди на графика на оваа игра. Вие буквално одат назад во времето и да видиме старомодни слот машина. Barcrest се обиде да се вклопуваат старата тема стил со модерен видео слот функции, за да се создаде совршена игра слот и тоа успева. Главните симболи во оваа игра се крстови, Noughts, големо црвено 7, BAR, Џокер и златниот трезор. Џокер игра како диви и златниот трезор е симбол растера.

бесплатни врти:

Само како и секој друг слот игра симбол растера се сакате, треба да пиштол за, ако сакате да заработите бесплатни вртења. Патем, заработуваат бесплатни вртења во Акција банка Казино Slots is quite different from other mobile slots. Прво треба да слета пет растура насекаде во врти тркалата, а потоа игра ќе ве праша да се отвори било златниот трезор. Ќе го добиете бројот на слободен врти се заработени со отворање на трезорот.

Бонус:

На големо црвено 7 е највисоката вредност симбол во оваа игра. Слетување на три или повеќе 7S може да ви помогне во освојувањето многу голема награда во оваа игра. Можете да креирате наградува повеќе комбинации со 7S слетување и дивините. Слично, ќе освои повеќе награди кога ќе земјиште со висока вредност плаќаат симболи заедно со дивините.

Постои изненадување во оваа игра за вас. Што може да мислам дека Noughts се бескорисни симболи, но тие можат да се претворат во златни сводови и да ви понудиме повеќе бенефиции отколку што се очекува по секоја спин.

Голем банка Тркалезна:

Играње голема банка круг во акција банка е можно ако се 25 бесплатни врти. Тоа е подигање на кругот во кој треба да се избере три слични симболи и игра награди со 500X од вкупниот ризикувал износот.

пресудата:

Со RTP на 95.16%, оваа игра е еден да се погледне напред. банка бонус Големите е клучот врв на играта и е пријатен заминување од вообичаените функции. Со минимален залог толку ниско, како 20p играчите не треба многу да се изгуби. А мора да се обиде за сите љубители на класичната тема!