Хонг Конг кула

Врати се назад
Хонг Конг кула

Elk студио неодамна лансиран без депозит слотови онлајн Играта може да се направи вашиот сон да се обистини за посета на Далечниот Исток и доживување на пауза земање погледи од височини. Хонг Конг кула ви овозможува да имате чувство на задоволство на фантастични глетки и звуци од најпознатите сонуваната на кула во Хонг Конг.

За програмери на Хонг Конг кула

Elk Studios биле еден од најдобрите програмери класа на игри кои немаат депозит слотови онлајн достапност. Тие се познати за изградба феноменално казино игри. Милиони играчи игра Elk е казино игри и однесеш дома примамливи суми кои се повеќе од нивната првична залог со едноставно нула депозит.

За играта

Можете да играте оваа игра со почетна удел од 20p до £ 100 спин. Following are the features of this top class no deposit slots online game. Онлајн игра се напојува со 5 макари со 99 плати-линии. Можете да играте на репортажите кои се транспарентни и се засадени зад облакодер. Тоа ви овозможува да му се восхитуваат на убавината на градскиот пејзаж во текот на ноќта. Таа има ролна симболи кои се изработени од атрактивни неонски светла за да ви даде дополнителна сила. Игра оваа без депозит слотови онлајн игра за да се добие вистински се чувствуваат на најголемиот звук и светло шоу на светот преку светла, рефлектори и живописни ласерски зраци во комбинација со одлична музика.

  • симбол мистерија- Тоа не мора вообичаените диви симбол; наместо, таа има симбол на мистерија. функција на мистеријата се трансформира во друг симбол преземање на голем број на победи.
  • Бонус врти-Во без депозит слотови онлајн играта има “Тркалата на небото” бонус функција со помош на кој можете да го извршите бонус врти и победи парични награди. Овие се црвени бонус Јинг Јанг симболи или бонус симбол сини мистерија. Слетување повеќе од 3 црвени симболи бонус, ќе се доделуваат со неколку или така живее за оваа функција. Со победата на сино симбол, ти добиваш 2 повеќе животи.
  • Bonus round- Вие може да добие шанса да игра до 5 животот и врти тркалата и џеб големи награди. Играта доведува во искушение да се дојде до крајната воланот и да победи атрактивни парични награди 500 Времето вашата почетна прашање. Во оваа понуда, можете да се вртат голем број на пати и да победи на максимум 3106 времиња.

игра

резиме

Оваа без депозит слотови онлајн игра може да го промени вашиот гејмерски искуство вечно. со 96.3% RTF, таа се појави како еден од омилените онлајн игри за љубителите на казино.