Шамрок N Roll

Врати се назад
Шамрок N Roll

Само најдобрите Казино Бонусите Исплата најголемата онлајн казино победи

Шамрок N Roll има сите од горенаведените и повеќе, што значи дека тоа е гарантирано да има играчи музиката на целиот пат до банката тие се претворат во пари онлајн победи! Оваа шарени и забава исполнета ирски-тематските слот машина Слот Овошен од Nektan нуди некои од најдобрите казино бонуси можете да најдете коцкање онлајн - особено кога станува збор за злоупотребат од вистински пари слотови игри онлајн!

Целокупниот изглед & чувството на игра на слот овошен веднаш потсетува играчи кои ужива мобилен казино слотови за забава е бројот 1 приоритет. Освен вообичаените симболи на картичката и броеви кои се движат од 1 до 10, на тема Селтик е претставена со убаво стокмено симболи како што се харфа, тенџере на злато, среќните потковица и очигледно самиот детелина.

Игра Шамрок N Roll & Спин за вашата шанса да победи Илјадници!

Шамрок N Roll е едноставен и супер лесно да се игра, и ако репортажите се вртат во ваша корист, може да се победи онлајн голема време со некои од најдобрите казино бонуси на Велика Британија. ова 5 ролна, 15 payline мобилни слот машина Слот Овошен е достапна и на мнозинството на iPhone, iPod Touch, iPad и Android уреди. Тоа е прилично едноставна на неговото јадро, со не многу други функции од стандардните.

Можете да изберете како многу од 15 paylines да се активира во текот на секоја спин, со една вредност монета кои се движат од 0.01p до 50 £ на линија. Со максимална залог од £ 1250 (£ 50 x 25 линии), може да се постигне максималната исплата дека земјиште во неверојатно вкупна сума од £ 250,000!

Како и во многу други слични слотови, можете да изберете функција автоматски се вртат, ако не сакаат да бидат пречи кликнување на екранот премногу, со до 50 авто врти одеднаш. На "Спин’ симбол е растера:

  • Тоа го активира прилично страшно казино бонус слободен врти функција која ви дава 3, 4 или 5 бесплатни врти во зависност од бројот на растера симболи ќе слета било каде на екранот
  • Бесплатни врти ви даде најдобрите казино бонуси и победи до 40x износот удри!
  • На Leprechaun претставува Диви симбол, што значи дека тој има неверојатна моќ на самиот замена на било кој друг симбол, доделување на победа секогаш кога тој е присутен.

Солидна онлајн казино враќа кога ќе Gamble онлајн во Слот Овошен

Веројатно повеќето интересна карактеристика на оваа топ игра слотови е дека тоа може да се пофали со многу интересна 96.30% RTP, кој е еден од најдобрите казино бонуси може да се најдат кога ќе се игра слотови онлајн! Па што чекаш се приклучат во сега да поставите вашата облози и да победи на злато!