шампион водопроводен канал

Врати се назад
шампион водопроводен канал

Ако има било кој спорт кој е поврзан и со коцкање индустрија, тоа е дефинитивно коњ трка првенство. може да се ужива оваа неверојатна искуство тркачката патека во слот игра за прв пат. Благодарение на шампион водопроводен канал, слот игра три ролна врз основа на темата на коњ трка. Во ова мобилен казино задржи она што ќе победи процеп, постојат три макари и пет paylines. Играта е поставена во позадина на тркачката патека со звуците на навива толпата. Исто така постои и дерби тркачката патека со пет коњи, кои ви помогне да победи некои бонуси. Ограничувањето за обложување е поставена помеѓу £ 0,25 и 100 £ секој спин.

Buster Blackjack

За инвеститорот на шампион водопроводен канал

овој весел мобилен казино задржи она што ќе победи играта беше развиена од страна на IGT, еден од најдобрите онлајн казино програмери од целиот свет. Тие создадоа многу такви иновативни игри за онлајн корисници и оние кои може да се игра на различни уреди, вклучувајќи мобилни телефони и таблети.

За играта

Постојат пет бази на симболи во овој мобилен казино задржи она што ќе победи игра. Тие се симболите на овошје како што половина лубеница исечени, сина грозје, виолетова јаболка, лимон и портокали. Симболот на лубеница ви дава врвот исплата на играта на 100 пати вашиот удел. портокалова земја 75 пари, јаболка плати 30, грозје со исплата на 15 и 10 за лимон. дополнително, постојат пет различни обоени ленти кои се јавуваат како преклопување на овошје симболи. Овие ленти се придонесе во отклучување бонус функции.

Крајната покер iPhone Искуство

  • Диви симбол: Симболот на рози со "3X" споменати на тоа е дива карактеристика на овој слот. Диви навлаки за сите симболи во играта. Три од овој симбол кога ќе се појави во голем payline, ви нуди удел победа на масивни 10,000 пари.
  • Тркачка бонус: Постојат пет коњи на тркачката патека над отворот. Оваа отклучува пет различни бонус функции на овој мобилен казино задржи она што ќе победи игра. Кое коњ достигне првиот, ви дава соодветните бонус. Кога одредена боја лента се појавува за време центрифугирање, соодветните коњ се движи еден за да се три чекори. На бројот на чекори зависи од бројот на соодветната боја панделки кои се појавуваат на макари. Во финишот, може да се победи 5 или 10 бесплатни врти, или мали, средни или големи лото.

Buster Blackjack

резиме:Ова е само мобилен казино задржи она што ќе победи игра со функција тркачката патека. Со различни бонус функција и прекрасни анимирани графики, ова е слот сигурно не смее да се пропушти.