среќен дрво

Врати се назад
среќен дрво

среќен дрво е mobile free spins bonus игра врз основа на темата на златниот дрво од кинеска бајка. Постојат пет макари и триесет големи paylines со различни комбинации победа. На позадината на играта е убава розова тема со спокоен езеро, магичен планините и богата чисто злато дрво. Дрвото расте не само убави листови и цветови, но златни монети, како и. музика бањата жанр во позадина е многу исцеление на умот. Постојат неколку бонус функции кои го прават многу лесно победи во оваа игра. Обложување започнува со толку ниско, како 30p и оди до максимум од £ 90. Ова е долната граница игра која е идеален за повеќето играчи.

Дознајте повеќе за нашите Прекрасно спектар на класични Slots!

За инвеститорот на Лаки дрво

овие неверојатни слободен врти се задржи она што го победи сајт игра беше развиен од страна на Научниот Игри. Четириесет години на богато искуство во коцкање индустрија е јасен одраз на квалитетот на своите игри. И повеќето од нивните игри се борци за модерни мобилни уреди.

За играта

Ова е многу визуелно привлечен игра со многу шарени симболи со кул анимација ефекти на победа. На база на симболи се фенг шуи жаба на, желка како суштество, Риба, бонсаи растенијата, розова и бели лилјани. J за A од карти за играње се симболите пониска вредност. На врвот плаќаат симбол на овој слободен врти се задржи она што го победи сајт играта е жаба која се плаќа 900 пари на пет од својот изглед. Постојат шест различни симболи бонус во оваа игра и тоа е она што ја прави оваа игра многу уникатна. Во текот на слободен врти, ќе добиете само четири од овие симболи.

  • диви симболи: Змејот и златник се основните диви симболи и тие, исто така, ви даде удел победа. Со пет змејови на payline, исто така можете да победи 2000 пати вашиот удел. Змеј е замена за сите база симболи. Монетата не се појави во текот на вртења, но паѓа од златното дрво над. Било кој број на монети може да падне и да се замени за сите база симболи премногу.
  • растера Функција: На јин yangs се и диви како и растера симболи на овој слободен врти се задржи она што го победи сајт игра. Овие се појави на интернет на репортажите две до четири и три од нив предизвикувачи 10 бесплатни врти.

игра

резиме: Ова е слободен врти се задржи она што го победи сајт игра со најголем број на бонус функции. Тие ви помогне да се направи многу чести победи од различни комбинации.