Бар Бар црна овца 5 ролна

Врати се назад
Бар Бар црна овца 5 ролна

Ако сте љубители на животот на село фарма потоа Бар Бар црна овца 5 ролна е мобилни слот игра сакате да се разгледа играње. ова мобилни слот Велика Британија до врвот Играта се игра со 15 paylines кои се фиксни, но можете да ја прилагодите вредноста на монетите и нивоа монета, како на вашите потреби. весели земјата музика во позадина држи нозете прислушување на својата мелодија. Позадината е со висока дефиниција на обработливо земјиште со овци насекаде и ветерницата на растојание што ви дава совршен чувство за тоа како една фарма живот изглед. Можете да изберете вашиот облог износ почнувајќи од £ 0,15 и да се подигне до максимум од £ 150 на вртење.

Дознајте повеќе за нашите Прекрасно спектар на класични Slots!

За инвеститорот на Бар Бар црна овца 5 ролна:

 

Оваа убава убав мобилни слот Велика Британија до врвот игра беше развиен од страна на Microgaming, инвеститорот популарна за создавање на игри со реални теми што го прави да се чувствувате се дел од играта. Тие создадоа многу мобилни бази слотови за да може да се игра и да добијат пари во движење.

 

За играта

 

ова мобилни слот Велика Британија до врвот Играта се игра со седум многу интересни симболи на црна овца, бели овци, фарма куќа, BAR, јаболко, портокали, лубеница, brinjal и пченка Кочан. На врвот плаќаат симболи, кога пет од нив се јавуваат низ 2-ри ред се црни овци со 10000 пати на влоговите, бела овца која се плаќа 8000, 6000 пати со фарма куќа и БАР исплата е 5000 пати вашиот удел. Постојат две бонус симболи во овој мобилни слот игра; тие се на логото на играта и торба полна со волна.

Диви и Растера Карактеристики: Дивите во овој мобилни слот Велика Британија до врвот е замена за сите освен растера и е претставен со логото на играта. Пет од тоа во права линија на средниот ред исто така може да ви даде 20000 пати вашиот удел. Торба на волна е слободен врти растера и тоа ви дава 10, 15 или 20 бесплатни врти на својата слетување 3, 4, или 5 пати во текот на спин. Пет од ова исто така ви дава 15000 пати на клада заедно со бесплатни вртења.

 

Црната овца Класер: Функцијата се нарекува Бар Бар црна овца и како што сугерира името појавата на две Бар симболи заедно со црна овца во права линија се активира функцијата. Откако активира, сите ваши победи се множи со до 999 времиња, кои може да те направи богат гнасни.

playnowbutton

резиме: ова мобилни слот Велика Британија до врвот е совршен, ако сакате да се обложиме вашите пари и множете се илјадници пати и да се направи огромен профит. А игра за сериозни луѓе кои заработуваат за живот од страна на играње слот игри.