Пари Бастер кули

Врати се назад
Пари Бастер кули

Точно, на својот бренд име Инстант победи игри (дека имате) го создал најдобар готовина игра инстант победа онлајн достапни на пазарот за онлајн казино игри. Оваа игра е познат како Пари Бастер кули.

Најдобрите Пари Игра Инстант Победа Онлајн Достапно


Пари Бастер кули е најновата онлајн слот игра од стабилен на IWG. Оваа игра додава на веќе импресивни семејството на пари другар игри.

Играј сега


Тоа е најдобар готовина игра инстант победа онлајн слот околу во моментот и тоа ќе биде потребно многу напор за секој програмер да се создаде уште една игра да се победи оваа прекрасна парче на работа. Создаден со шарени графика и кул анимации, програмерите се не остави камен unturned да ги пренесат на интересите на играчите кон него.

Целта на оваа игра е за играчите да пропадне една тула кула од постепено уништување на обоените цигли користи за изградба на кула. Откако кула паѓа да победи!

Додека оваа игра е слична на другите игри во семејството на пари другар, има некои нови уредни карактеристики кои го прават тоа многу забавно да се игра. Оваа игра има копче спин користи за да експлодираат на тули, кои го сочинуваат кула и разоткривање на парични награди до £ 1.000.000 во процесот.


Можете да бидат наградени со слободни врти кога ќе го активирате бонус круг кој се активира кога ќе се доделуваат 4 стрелка симболи. Овој бонус круг исто така може да ви даде повеќе шанси да победи парични награди или да експлодираат повеќе тули.


Како дополнително сведоштво за нејзиниот наслов како најдобар готовина игра инстант победа онлајн слот на располагање, можете да ги собереш помеѓу 4 и 6 круг во облик на симболи во играта и веднаш победи парични награди од £ 1.000 нагоре. Кога ќе се соберат овие кругот симболи, Можете исто така да застане шанса за заработка екстра врти и понатаму да освои повеќе број на парични награди.

заклучок


Постојат многу големи работи да се каже за оваа игра,. За еден, играта има многу шарени графика која помага во инстант атракција. Тоа е игра и на интернет е лесно и не бара многу учење. You get to win an assortment of amazing cash prizes any time you play this game.

Играј сега


Тоа не е значи подвиг да биде најдобар готовина игра инстант победа онлајн слот на располагање и играчи се сигурни дека имаат насмеани лица кога тие играат оваа игра. исто така,, играта има враќање на играчот (RTP) на 90.04%. Што значи дека за секој £ 100 кои ви удел, можете да добиете увери просечната исплата на £ 90,04.