8та Вондер

Врати се назад
8та Вондер

Светот е полн со разни чуда, некои од кои се формирани од страна на мајката природа и многу други се резултат на брилијантен креативноста на луѓето кои се користат во науката, технологијата и архитектурата. Чудата се познати на светот во групи од по седум. Сепак, нов 8-ми Вондер е откриена во форма на слот машина од страна на реномирани инвеститорот игри- реални игри. ова најдобрите слотови Добредојдовте бонус слот игра има 8-ми Вондер во светот и се случува да се биде сакан од страна на играчите за своите пари-туширање бонус features.The играчи може да победи со максимална џекпот од 160x на нивниот удел.

Играј сега

Игра и да победи во најдобрите слотови Добредојдовте бонус

Слот е изграден со 5 макари, 3 редови и има 5 активни фиксни paylines; и зад број осум, има еден кластер на треперењето камења. Спин на репортажите се одвива низ целата позадина на треперењето камења.

Постојат луксузен спектар на симболи во ова најдобро слотови Добредојдовте бонус слот игра и овие вклучуваат камења на аметист, сафир, Руби, дијамант, злато бар, Пари, и многоцветни 8s.

Најдобрите слотови Добредојдовте бонус- Опции за обложување

За да започнете овој слот игра, играчите се бара да се врти репортажите, но пред тоа мора да го изберете саканиот удел од достапни и следниве опции во контролниот панел кој може да варира од £ 0,25 до 5,00 £ кредити. Откако, играчите изберете својот удел, тие може да започне играта со притискање на иконата на "Start", или дури и да изберете "Auto" врти функција за континуирано врти акција.

Сепак, не постојат бонус, растера, диви симболи кои се вклучени во овој слот игра која е малку разочарувачки за играчите.

Комплетна куќа бонус

Овој слот игра вклучува многу специјален бонус функција која помага да се зголеми приходите на играчите без многу комплексност. Во суштина, Оваа функција доаѓа во форма на "Комплетна куќа Бонус" i.e ако играчите се во можност да се пополни мрежа од 3×3 со слични симболи, тогаш тие ќе бидат наградени со победа што е двојно повеќе од вредноста што се добива во текот на нормалниот распоред на исплата.

Играј сега

Финале мисли

Ова најдобро слотови Добредојдовте бонус е совршен слот игра развиена од реални игри, во смисла на уникатен бонус функција која им помогне на играчите да заработите некои големи награди. Оваа игра има умерена варијанса и може да се заработи голема играјќи разумно. исто така,, таа има многу пристоен враќање на играчот процент на 95.10%.