копија мачка

Врати се назад
копија мачка

копија Cat е онлајн слот игра врз основа на темата на шарени миленичиња мачки кои ќе може да игра на Овошен слотови на сајтот. Оваа игра се состои од дваесет и пет paylines и пет ленти со различни победничките патеки. Слот е поставена со поглед на градот и соседството станови околу во позадина. Со темата на убав цртан филм стил на џез музиката, сте сигурни да уживаат во оваа игра во текот на. Севкупно, играта нуди цртан филм тема со смешни бараат мачки за да ве забавуваат. Обложување започнува со £ 0,01 но на вашиот среќен ден, можете да се обидете своите макс граница на £ 250 спин.

За инвеститорот на копија мачка

Овој прекрасен миленичиња мачки тематските игра која може да игра во Овошен слотови на сајтот беше развиена од страна NetEnt. Со стотици популарни слот игри, бидејќи во последните две децении, кои се играат ширум светот, тие едноставно не се потребни никакви воведување.

 

 

За играта

Играта има некои богати и шарени графика со симболи на шарени мачки. Постојат смешно црвена мачки, лути сини мачки и симпатична розова мачки заедно со симболи на едно шише со млеко, глушец играчка и на коскена риба. Црвената мачка е симбол треба да се погледне за да ја добие максимум исплата на 200 пати вашиот облог. симболи на ниско монета вредност на оваа игра може да се игра во Овошен слотови на сајтот се отпечатоци шепа. Постојат неколку специјални симболи кои ви помагаат да го отклучите бонус карактеристика на играта. Тие се ѕвоно на мачката и симбол на златна мачка фигура.

  • Диви бонус: симбол на златниот мачка е дива функција која ги опфаќа сите симболи освен растера ѕвонче. Диви може да се појави рангирани на првите ролна и кога го прави тоа, сите симболи на репортажите на мачка 2 до 5 дивините стане премногу. Така може да се победи големи награди, кога тоа се случи. Дури и кога било која од трите мачка симболи наредени се појави на првата ролна, на други мачки од иста боја станува диви и ова дава добра сума на награди премногу.
  • растера бонус: Кога ќе ја играат оваа игра на Овошен слотови на сајтот може да се активира функцијата растера со три ѕвонче симболи слетување. тогаш ќе се доделуваат десет бесплатни вртења и спиновите може повторно да се активира во секое време.

 

playnowbutton

 

резиме: Ова е многу уникатна и смешна игра можете да играте на Овошен слотови на сајтот. Со широк спектар на бонуси и способноста да се претворат сите база симболи во дивината, лесно може да се очекува да победи голем награди со малку среќа врти тука.