Топ Кат

Топ Кат е еден од најдобрите цртани тематските овошје слотови од познатиот ТВ шоу на 80-тите години со исто име. Во оваа игра, можеш да си играш со своите пет макари и 20 залог-линии кои се направи патот за многу комбинации. Репортажите се поставени во текот на сликата во позадина на една улица во Њујорк слично на сцена од претставата. џез-музика на цртан филм тема ја прави играта повеќе да се забавуваат и интересен. Музиката е многу релаксирачки премногу, за да можете да го задржи вашето кул во текот на играта. Обложување започнува со £ 0,20, но вие само може да се подигне до £ 500 секој чекор.

игра

За инвеститорот на Топ Кат

Овој познат цртан филм покаже врз основа овошје слотови игра беше развиен од Blue печатење. Еден од најдобрите програмери во светот со богато искуство и експертиза во различни напредни техники игри. Нивните игри поддршка на уреди како iPhone, iPad, компјутери и различни паметни мобилни уреди.

За играта

Постојат шарени симболи на различни мачки по потекло од ТВ шоу за да се донесе на вашите спомени назад. розова и портокалова мачки плати 300X на вашиот удел, додека другите две ви дава 200 времиња. На врвот плаќаат симбол мачка е лидер по име игра која ви плаќа 400 пати на пет од еден вид. Ова се чини наредени на репортажите кои го прават победа полесно. симболи на ниско монета вредност на овој овошје слотови игра се игра картички од Аце на Џек. Постојат две посебни карактеристики во играта опфатени со симболи на логото на лежиштето на коскена риба на бела чинија.

  • Диви Функција: Симболот на риба коска е дива и тоа е замена за сите освен симбол бонус. Тоа се појавува на сите 5 макари и создава голем број на комбинации. Пет од дивината, дури и да плаќаат 500 пари на пет натпревари симбол.
  • растера Функција: Логото на играта е растера на овој овошје слотови игра. Тоа може да се појави само на пет ленти, четири и три. Кога сите три земјиште, го отклучува бонус ниво каде што ќе добиете за да изберете од пет мастер планови. Секој открива различни бонус која вклучува бесплатни вртења, готовина победа и други бонуси.
  • Hotdog Re-спин: Има симбол виршла која може да се појави само на ролна пет. Се чини да се покрие целата ролна и нуди повторно се вртат со симболот менувањето на левата страна на секоја спин. Ре-спин запира кога симболот излегува од првиот ролна.

резиме: Со уникатен бонус функции и круг на џекпот со масивни награди, лесно може да се очекува да се направи огромни суми на профит во овој овошје слотови игра.