Диви играат Superbet

Врати се назад
Диви играат Superbet

само нови играчи. Минималниот депозит £ 10 на сите 3 Добредојдовте понуди. Макс бонус 500 £. само Слот за игри. 30x wagering барање и Т и С се применуваат.

Диви игра Супер Бет е онлајн слотови вистински пари видео слот развиен од страна на неxtGen игри на среќа на Никта платформа. Таа му припаѓа на многу популарен "Superbet" серија на NextGen. Интерфејсот има дизајнот на класичен овошен слот машина, но одредени измени се направени за да даде модерен преуредување. Саундтракот има ретро ремиксот вкус кој ја надополнува на тема многу добро. Постојат многу опции на располагање во овој онлајн слотови вистински пари да се направи да заработуваат со висок исплата.

Зголемете ја вашата Победи со диви Play

Wild Play Super Bet

тоа се игра со 5 макари и 40 фиксна paylines. Симболи на репортажите се наредени во 4 редови и да се обезбеди совршен изглед на овошје слот. Иако тоа е овошен слот, уште симболите се убаво дизајнирани кои ги даде модерен изглед. На различни симболи се состои од парче лубеница, лимон, цреши, Бел, сина и зелена дијамант. Исто така постои и огнени "7" симбол, што е највисока наградува симбол. Дивиот симбол е "диви" логото кое се појавува на средината три репортажите само. Бонус симбол е "бонус" логото. минималната и максималната големина парички во оваа онлајн слотови вистински пари се 0.01 и 0.5 односно.

Игра карактеристики и бонус круга

 

This online slots real money нуди широк спектар на специјални карактеристики и бонуси за да направи да заработите големи награди. тие вклучуваат Диви Класер, слободен Игри и Superbet чии детали се објаснети подолу:

  • Диви Класер - Диви може да ја замени сите симболи освен симбол бонус. Секој диви во победата ќе усоврши вашето исплата до 15 ×.

добие 100% 2ри депозит натпревар до £ 200

  • Слободен Игри - Тоа е предизвикана од слетување 3 бонус симболи насекаде на репортажите кои ќе ви се 10 бесплатни игри. Диви мултипликатори се удвои во текот на бесплатни игри, кои може да донесе до 10 × мултипликатор за секој диви во победа. This feature can also be re-triggered thus providing higher chances of winning.
  • Superbet - Ова е дополнителна функција во игра која може да се активира со избирање на опцијата "Супер Бет" присутни во долниот лев агол на екранот. Можете да го контролирате диви мултипликатор и секоја победа диви множи вашата награда. Зголемување на Superbet да 1, 2, 3 и 4 ќе се мултиплицираат вашата исплата од страна на 2 ×, 3×, 4И 5 × × односно ако успее да слета на дивите.

Финале мисли

Play Now

тоа is a great онлајн слотови вистински пари и забавно да се игра поради неговата овошен интерфејс и ремикс ретро музика. функцијата за бесплатни игри може да се добијат многу висок исплата, ако имате среќа. Тоа е одличен прилог на "Superbet" серија. Таа има многу задоволување на RTP 95.6%.