Дива мачка Кањон

Врати се назад
Дива мачка Кањон

Дива мачка Кањонот е 5 ролна онлајн слотови победи вистински пари игра со 25 paylines дека можете да го прилагодите според вашите потреби. Темата е врз основа на дива мачка подготвени да ловат својот плен во една напуштена кањонот под ведро небо и се движат облаците. Тивката атмосфера во овој мобилни слот нуди смирувачки ефект со звуците на вреска мршојадци и дува ветрови кои прават да се зависник од играта. А шпански гитара музика се пушта кога слотови завртете. износот на обложување започнува со толку ниско, како £ 0,01 за една payline и максимум од £ 250 на спин со сите 25 paylines.

playnowbutton

За инвеститорот на дива мачка Кањон:

ова онлајн слотови победи вистински пари игра беше развиен од страна на NextGen, иновативен игри онлајн снабдувач на решенија, со широк спектар на слот и казино игри на своите кредитни. Тие имаат развиено некои игри со најмногу креативни и имагинативни теми кои го освои милиони срца.

За играта

Во ова онлајн слотови победи вистински пари играта постојат четири врвот Напомена симболи и тие се мршојадец, животно што личи на половина пат финалист на половина и кози, кактуси и Калифорнија змија. Мршојадец плаќа највисока удел на 500 време кога пет од нив слета низ средниот ред. симболи на карти за играње на А, К, П, J, 10 & 9 се на долниот плаќаат симболи со АК на 250, QJ на 150 и 9-10 со 100 пати на клада. симболи бонус на играта се самиот дива мачка, заедно со својата шепа печатење.

Диви Функција: Дивите симбол во овој мобилни слот играта е претставен со мачка и се чини само 2 & 4та ролна. Таа ги опфаќа сите симболи во играта, а со тоа може да ги зголемите вашите шанси за победа повеќе комбинации. Тоа не се случи, сепак, покрие за функција растера на играта.

Растера слободен врти: печати ја целата шепа е карактеристика на овој растера онлајн слотови победи вистински пари игра и со три или повеќе натпревари симбол може да предизвика бесплатни игри. Тука може да го изберете бројот на слободни врти помеѓу 5, 10 & 15. 5 вртења понуда 10 пати мултипликатор на победи, 10 врти со 3 пати и 15 врти со 3 времиња.

резиме: Со различни импресивен бонус функции и мултипликатори, лесно може да се очекува да победи огромни пари од страна на крајот на денот во овој онлајн слотови победи вистински пари игра.