Агент Јане русокоса

Врати се назад
Агент Јане русокоса

Дали сте сите во собата да го следат стапките на детективот и да видиме сите интересни опрема ги користи на нејзиниот мисии? Ако одговорот е да, тогаш Агент Јане русокоса е една од вашиот типичен. Гледајќи во оваа trending видео слот игра, очигледно е дека многу играчи се фасцинирани од светот на шпиони преземање на опасни мисии. Овој слот игра е закана за сите тие луѓе таму.


Агент Јане русокоса

За програмери|

Microgaming софтвер системи ДОО. е со седиште во Остров на Човекот, се наоѓа во морето меѓу Ирска и Англија. годината 1994 сведоци на бум во казино индустријата со Microgaming програмери се обидуваат своите раце на различни Слот за игри со интересни теми на различни видови, од кои еден е Агент Јане русокоса.

За играта

Играта е сите во собата со 5 ролна поставува. Има 9 paylines за играчи да се стреми кон. Симболите се креативно направени за да се донесе на играчи во расположението на шпионирање. главно, ги вклучуваат сите детективски работи на, на различни видови на облека - снег опрема, жолт костим мачка, нуркач, една вечер фустан, и мачка провалник костим на потребни од страна на детективот да ги променат нивните настапи додека шпионирање. Меѓу другите симболи се вградени во X-ray визија, експлозивни гума за џвакање, мартини шејкерот и стакло, уред за на рака, кармин, и пиштол; сите јасно за цел подигање на детектив антени.

 

Логото на играта се однесува како иконата растера и е одговорен за обезбедување 15 бесплатни врти на играчот со 3x мултипликатор. овие 15 бесплатни врти повторно се triggerable ако Комбинацијата од растера повторно се добиени за време на овие бесплатни вртења.

На headshot на г-ѓа. Плавуша, дивината на игра ви дава шанса да имаат 2x множител на вашиот Win износ. спектар на обложување не може да надмине 45 и започнува од толку ниско, како 0.01. Ова зависи од бројот на paylines ќе изберат да игра со. Со притискање на едно копче, еден играч може да се прибегне кон изборот 99 автоматски се врти со функцијата за автоматска репродукција на играта.

Згора на тоа, Агент Јане русокоса, исто така, има копче коцка и понатаму да се занесе на играчи во коцка за да се усоврши својата победа износ од погодување правилна костум / боја на карта за играње прикажани.


Агент Јане русокоса

пресуда

И покрај тоа што мал број на опции бонус, оваа игра Агент Јане русокоса е многу ценети од страна на љубителите на онлајн казино низ поради својата интригантна игра со минимални влоговите и пристоен исплати.