Двоен топка Рулет

Врати се назад
Двоен топка Рулет

Рулет е без сомнение една од најпознатите восхитуваат казино игри во светот, често играно од познати личности и богатство, но секој може да се игра и да победи на огромна сума на пари. Постои една добра вест за љубителите на оваа игра; Двоен топка Рулет класична игра со пресврт на две топки да се размножуваат вашата среќа. ова Рулет задржи она што го победи казино Играта исто така нуди можност да се одржи од страна на облози, каде што може да се победи до £ 2000 по натпревар. Оваа игра бара минимален залог износ од £ 0,10 и максимум се £ 50 за во залог и 1000 £ за надвор. залог на двојно топка има ограничување од £ 0,10 како минимум и максимум од £ 10 за ист број и 1 £ за макс џекпот.

За инвеститорот на двојното топка Рулет:

 

Инвеститорот се чувствува, игри компанија позната по својата совршеност во доведување популарни казино игри на интернет платформа. Тие создадоа многу различни верзии на Рулет задржи она што го победи казино игри можете да се обиде својата среќа во и да победи вистински пари.

За играта

ова Рулет задржи она што го победи казино играта се врти со две топки, една по друга со одредена разлика во времето помеѓу двете. Така и за голем број ке го одберете, Ако еден топката го промаши другиот сè уште го држи тркалање на вашата среќа. Ако тоа не е доволно, можете исто така имаат страна залог каде што можете да се обиде својата среќа заедно и победи до 2000 до 1 вашиот облог износ. Најдобриот дел на оваа игра е да имате целосна контрола на вториот топката како што можете да пука во секое време пред поставеното време за лансирање. Ова ви дава можност да се исфрли топката во одредена точка и се најблиску до вашата избрана броеви.

  • залог на џекпот: Постои посебна трката како маса во овој Рулет задржи она што го победи казино игра со броеви од 0 до 36 околу и можете да изберете било која или сите броеви да се обложи на. Што ви е потребно за да победи на овој круг е за двете топки слетување на еден број од броеви што сте ги избрале. на пример,; ако сте ја одбрале 7 и двете топки слета на 7 тогаш ќе победи £ 2000 од максимум залог е £ 1. максимална маса е £ 50 и вашата страна залог не смее да го надмине износот.
  • сосед облози: Ова е уште една карактеристика на овој рулет каде што можеш да се обложуваат на соседите на вашата избрана број премногу. Можете да изберете две броеви од двете страни на вашиот основен број и да се зголеми вашите шанси за победа во текот на секоја спин.

игра

резиме: ова Рулет задржи она што го победи казино Играта има враќање на играчот на 97.30% и може да победи од различни комбинација на избори обложување ви се овозможува да. Две топки во оваа игра направи вашата шанси за победа двокреветни и неодолива.