Среќа О 'Ирски Fortune врти

Врати се назад
Среќа О 'Ирски Fortune врти


само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10. депозит. само слот игри.Т и C'S се применуваат. $€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

 

Среќа О 'Ирски Fortune врти е слот игра двоен режим, кој се напојува од страна на стандард, како и среќата се врти. Ова ви дава предност за победа потоа од повеќе слотови. ова слободен врти бонус игра онлајн има пет ленти во двете стандардни и богатство режими. Постојат десет paylines каде симболи плати со комбинација од двата начини. Позадината е бујна зелена долина со светли и шарени виножито. Темата е врз основа на среќа од Leprechaun на фолклорот слава. границите на обложување се поставени помеѓу £ 0,10 до £ 500 секоја спин и започнување лимит е £ 2 во нивото на среќа.

playnowbutton

За инвеститорот на среќа О 'Ирски Fortune врти

Овој прекрасен мулти-слот игра беше развиен од Blue Печати игри компанија. Со години на работно искуство во креирањето на разни типови на онлајн казино игри, тие имаат својот процут како еден од најуспешните програмерите во индустријата во светот.

За играта

овој колоритен слободен врти бонус игра онлајн има некои прекрасни симболи на тенџере на злато парички со скапоцени црвени, сини и зелени камења. Симболот на тенџере на злато е врвот плаќаат со 500 пати вашиот удел на пет од ваков вид. 10, J, П, А и К на карти за играње се пониски плаќаат оние. Овие симболи се појавуваат и во стандард врти како и среќата се врти. Има само еден бонус симбол кој е логото на игра и се чини дека само во текот на богатство врти. Сите симболи плаќаат и начини кои се десно-лево и лево-десно. Три на еден вид на ред на средината три репортажите направи Високата на тастатурата исто така.

  • Fortune врти: Ова е втор режим на овој слободен врти бонус игра онлајн игра со четири одделни слотови. На слотови завртете потоа, една по друга и секоја појава бонус симбол добива повтори и во слотови, каде што се вртат се уште е во тек. Сите симболи бонус открие во симбол на мистерија и дека може да ви даде некои големи рака за победа.
  • стратегија за обложување: Додека спуштањето вашиот облози во овој слободен врти бонус игра онлајн, постојат некои стратегии кои може да се применува. Бидејќи можете да победи од четири слотови во нивото на среќа, износот ќе победи ќе биде повисока од стандарден врти. Тоа не значи дека не можете да победи големи во базата игра. Можете да се префрлате помеѓу стандарден и среќата се врти во секое време.

резиме:

Ова е слободен врти бонус игра онлајн со два начини да ви помогне да освои повеќе. Со висок квалитет на графика и импресивни карактеристики, лесно може да се очекува да се направи некои профит тука.