bloopers

само нови играчи. Минималниот депозит £ 10 на сите 3 Добредојдовте понуди. Макс бонус 500 £. само Слот за игри. 30x wagering барање и Т и С се применуваат.

Ова е нова онлајн сајт плаќање слотови СМС лансиран од страна на ELK студија. Овој филм-тематските bloopers да се репродуцира во сите паметни уреди. Со оркестарска музика, макари вклучуваат сите филмски поврзани со слики. Тоа е забавен слот игра која нуди некои навистина убаво бонус функции.

Играј сега

Игра и победа во Њу слотови SMS сајт плаќање

Овој слот игра доаѓа со 5 макари, 3 редови и понуди 243 начини да имаат победа. Таму е исто така убаво воведната видео кое се поставува сцената за овој слот игра и воведува различни карактери на играчи. Играчите можат да го започнете игра со минимален залог од £ 0,25 и максималната залог од £ 100,00. Ова слотови SMS сајт плаќање, исто така, нуди џекпот од околу 600x удел на играчот.

Оваа нова слот состои од повисоко симболи вредност како машки и женски доведе ѕвезди, репортажите на филмот и Клапа. Од друга страна, 10, J, П, К, и А се сметаат за пониски вредности. Дивите симбол е прикажан со диви bloopers логото. Таа ќе ги замени сите други симболи освен симбол бонус. Со оглед на симболот бонус е "Булеварот на славните" ѕвезди и ова предизвикува главната карактеристика.

Уживајте бонуси со слотови SMS сајт плаќање

bloopers
Ова се појавува по случаен избор во рамките на слободни врти и база на игра. Постојат околу 5 Blooper различни карактери кои талкаат по макари и, исто така, ги награди мини-бонуси како што следува:

Во База на играта:
звук Техника- Ова Blooper става леплива дивините на репортажите и наградува бесплатна спин.

Играј сега

Во слободен врти:

Трик Човекот- Ова Blooper пренесува дивините во проширување на дивината.
машина- Ова Blooper наградува "паѓаат симболи", која може да се формираат нови комбинации победа.
Шминка- Ова Blooper наградува дополнителни бесплатни врти.
Поправи го- Ова Blooper се движи на околу симболи, со цел да се создаде Високата на тастатурата.

слободен врти
Бесплатни врти ќе се активира со слетување 3 или повеќе бонус ѕвезди од лево кон десно по репортажите. Секоја од ѕвездите ќе се покаже лого за одредени Blooper. исто така,, тие ќе станат активни во текот на слободен врти круг.