просперитет Twin

Врати се назад
просперитет Twin

Просперитет и богатство на Стариот Исток ќе се тушираат за вас во овој возбудлив слот, просперитет Twin од NextGen Игри на среќа. Светла и енергична игра ви овозможува да се победи во 243 начини и, исто така, плаќа и начини и да се репродуцира на Слотови телефон казина.

игра

За програмери на просперитет Twin

Следна генерал Игри на среќа е познат да имаат развиено различни иновативни тематските, забавни игри онлајн во последните 20 години. Оваа интересна игра е една таква игра развиена од нив, кои може да се игра Слотови телефон казина.

За играта

Оваа фантастична игра е 5 макари и 243 начини да се победи видео слот кој може да се игра Слотови телефон казина. За разлика од повеќето традиционални слотови, тука вашите добивки може да дојде и од лево кон десно и од десно на лево. Тоа е до вас, ако сакате да играте во традиционален начин или во плаќа и начини. The traditional game can be played from 28p and up to £56 per spin. The win both ways game can be enjoyed from 50p to £100 per spin. На екранот е исполнет со кинески пејзаж каде што ќе видите прекрасен водопад како и симболи тема поврзана со паѓање и создавање на огромна комбинации победа. Дизајн и анимација на Слотови телефон казина игра се светли и прецизен, кои одат со кинескиот тема на играта. Симболите се змеј играчки, златна риба, абакус и златни капи и, исто така, стандард картичка икони како клубовите, лопати, срца, и дијаманти.

Од друга бонус карактеристики на овој слот вклучуваат:

  1. Среќа парички Диви- Дивиот симбол во играта е претставен со три среќа монети. Тој е замена за се друго освен растера. Секој добитна комбинација каде што диви замена за други симболи ќе добијат 2x или 8x исплата.
  2. слободен Игри- Оваа функција се активира кога ќе земјиште три, четири, или пет растера икони. Ви се доделува 8, 18, или 28 Бесплатни игри за истиот. Можете дополнително да добијат 2, 6, или 8 дополнителни бесплатни игри за слетување 2 растера икони во бесплатни игри.

playnowbutton

резиме

просперитет Twin обезбедува некои од најпознатите дарежлив бонус функции како Лаки парички Диви и бесплатни игри, кои може да се retriggered како и 243 начини на кои плаќаат и начини. Овој колоритен игра е достапен да игра во Слотови телефон казина и нуди огромен враќање на играч процент од околу 96.28%.