Hi Lo коцкар

Врати се назад
Hi Lo коцкар

Блек Џек е многу популарен класичен казино врз маса игра и има многу варијанти на тоа онлајн со различни карактеристики страна залог и Hi Lo коцкар е еден таков телефон казина врвот игра. Оваа верзија има да им даде на рацете може да се обложуваат на една страна, заедно со залог на раката што ја зголемува вашите шанси за победа повеќе. Може да се најде висок квалитет на табелата професионално со палуби на картички, чипови, табла и да ги пратите на вашиот статус. Има убава оркестар музика свири во позадина да ги задржи вашите сетила корне и жив во играта. Ограничувањето за обложување за двете главни и страна игри се £ 1 мин и макс од £ 500 на страна.

За инвеститорот на Hi Lo коцкар :

Инвеститорот е Никта (реален) и како што сугерира името што тие ги нудат реални игри искуство во сите нивни казино игри. Со неверојатно теми и иновативни карактеристики во нивниот телефон казина врвот игра категорија, тие успеале да се одржи меѓу врвот ранг игра програмери во светот.

За играта

Овој телефон казина врвот играта на следниов начин стандардот и основните правила на класичен блек џек игра каде вашата цел е да се победи на услуга со добивање на 21 поени или најблиску број да го. Запомнете дека ако ја надмине 21 поени, ќе ја изгуби раката и дека истото важи и за сите други раце. Имате опција за да поставите вашата облози на било кој број на раце од една до пет а исто така и со залог игра на страната која се нарекува "Hi Lo". Тука ќе треба да изберат или Hi или Ло, каде што може да се победи со висок ако вашиот втор автомобил е од поголема вредност од првиот и да победи со овде вториот мора да има вредности помал од првиот.

Опции за игра: Постојат некои корисни поставувања игра во овој телефон казина врвот игра како што се промена на боја тема на табелата и прилагодување на јачината на музиката, звучни ефекти, & гласот на услуга. Вие исто така може да ги вклучите или исклучите осигурување брза, дури и пари, предупредувања игра, авто стојат и отстранување на бистата картички.

автоматско мирување: Ова е една корисна опција ако сакате вашата рака да застане автоматски тешко 17, 18, 19 или 20 како и на мека 19 & 20. Стоејќи на овие броеви обично се препорачува со цел да се избегне добивањето биста.

исплата: Тепа страна услуга ќе ви плати 100% вашиот облог износ, осигурување плаќа 150% и блек џек победи плаќате 250% вашиот облог износ.

  • резиме: Овој телефон казина врвот игра е многу зависност игра со функција страна залог за да се зголеми вашиот можности за победа. На функции и опции навистина стојат надвор, што го прави оваа игра една од најпопуларните варијанти на блек џек.