Шепи на бес

Врати се назад
Шепи на бес

Шепи на бес е слот игра со тема врз основа на боречки вештини и изгледа како да е инспириран од кунг фу панда серија на филмови. Во оваа забава исполнета телефон слот Добредојдовте бонус игра, постојат пет ленти со дваесет активни линии обложување. Репортажите се поставени во внатрешноста на кинески храм со Панорама на природа и шарени дрвја. Пандата може да се види медитација до макари и лебдат во воздухот, со својата моќ. Постои една стара храмот музика свири во позадина и тоа е многу благотворно на ушите. Да се ​​игра вашиот облози, постојат монети со вредност почнувајќи £ 0,20, а завршува на макс 500 £ секоја спин.

За инвеститорот на шепи на бес

Ова боречки вештини тематските телефон слот Добредојдовте бонус игра е создадена од планот. А популарна казино игри компанија, кои создадоа стотици игри за да одговараат на сите типови на играчи. Тие имаат различни наслови на слотови, како и професионална маса игри да избираат од.

За играта

Симболите на овој забавен цртан филм стил телефон слот Добредојдовте бонус играта се многу шарени. Има логото на игра на Златен Штит, мачка облечен како нинџа, една чаша на вкусен потрага кнедли, книга и лак храмот. Оној кој ви плаќа најмногу се наоѓа логото на слотот со 500X на вашиот обложување. За да победи што ќе мора да слета пет од нив низ активен payline. J, А, К и П од играње карти плати пониски удели на награди. оние бонус се покриени од страна на лицето панда и неговата златна шепа печатење.

  • Диви бонус: Симболот на златниот шепа отпечатоци на панда е дива на овој телефон слот Добредојдовте бонус игра. Се заменува сите, но симбол панда лице.
  • растера бонус: Лицето на панда е симбол растера и со три или повеќе од тоа се појавува, може да предизвика една од петте различни бонуси. Вие може да победи бесплатни врти со различни мултипликатори и возбудлив други функции од нив.
  • кралот џекпот: Кога симбол на џекпот крал земјиште пет пати низ макари, ќе се доделуваат награда џекпот. Вредноста на оваа награда може да оди до 1000 пати на вашиот вкупниот износ удри.

резиме: Ако сте љубители на боречките вештини, тогаш ова е најдобар телефон слот Добредојдовте бонус игра врз основа на него. Можете да ги искуство забавна игра со многу изненадувања за победа од.