џунгла Джакпот

Врати се назад
џунгла Джакпот

0Сакаат да се чувствуваат џунглата авантура и да се чувствувате како да се скока како животни од тука и таму? Обидете се вашата рака во овој возбудлив и супер забавно игра- Џунгла Джакпот развиен од страна на планот Игри на среќа. Ќе бидат привлечени назад на почетокот на вашиот детски денови како што ќе се сретне со многу восхитуваат и копнееше за цртан филм клип од таа возраст- авантурите на Mowgli врз основа на џунглата Книга од Радјард Киплинг.


џунгла Джакпот

За програмери

План Игри на среќа е Велика Британија врз основа инвеститорот и е дел од групата Gauselmann Германија. Тимот на стратегија на планот се обидува да воведе Слот за игри базирана на позната тема како тие го направиле за џунглата Джакпот. Ова веднаш дава играчи нагон да се игра. Тоа е, исто така, давајќи им можност на пазарот уникатен маркетинг можности. План игри направивме многу такви возбудливоста игри, двете офлајн и онлајн слотови за глобалниот пазар казино.

За играта

на 5 ролна собата е изградена во животната средина во текот на џунглата треперење на страниците на некоја книга која се доделува Джакпот, со право го дава името- џунгла Джакпот. Тоа има 20 paylines.


џунгла Джакпот

карактер Секоја игра има нешто или други да се подарок на играчот. на пример,, ако се најде на слон газењето во средината на вашата макари, до 4 макари веднаш ќе се претвори во див. исто така,, ако се најде на мајмуни качување над макари, тие можат да ги повлечат за да открие диви симболи наредени. Исто така постои и возбудлив бонус карактеристика понудена од страна на Kaa или дивината на играта. Кога не се заклучи на своето место, тоа дава плеер опција да изберете од 3 кошеви, секој дава еден поинаков вид на бонус, која може да биде или слободни спин или дополнителни дивините појавуваат во отворот. Еден од кошеви исто така може да стави крај на играта.

спектар на обложување започнува од £ 0,20 и оди до £ 500 на спин. На симболи кои се користат, главно, логоа игра, заедно со огнени факели, фруктиери, и диви стапалки.

Меѓу другите бонуси понудени се мистерија награда Baloo и топла редеа Bagheera е. Вие исто така може да го освои парична награда од и до 1000 пати вашиот облог износ преку Mowgli, кој ги пази занишан на јаболкницата, и кој било од јаболка случајно открива оваа парична награда. Вие исто така може да се стави на оваа парична награда во прашање, ако не се премногу задоволни со оваа награда. Сепак, Ова исто така може да доведе до губење на веќе заработил пари награда.


џунгла Джакпот

пресуда

Џунгла Джакпот е вистинскиот станица за да ја задоволи сите ваши гејмерски жед. Речиси сите игри со планот игри имаат освоено многу признанија како нивниот дизајн тим постојано се стреми да им помогнам на креативни граници во создавањето на такви термини кои се корисни за операторите на казино, и се забавни за играчите во исто време. Тоа го направија брилијантен работа со џунгла Джакпот.