Потрагата интервјуа е

Врати се назад
Потрагата интервјуа е

само нови играчи. Минималниот депозит £ 10 на сите 3 Добредојдовте понуди. Макс бонус 500 £. само Слот за игри. 30x wagering барање и Т и С се применуваат.

Потрагата интервјуа е

Оди назад во времето и да се приклучат на познатиот шпански истражувач, Гонзало Пизаро, во неговата потрага по изгубениот град на Ел Дорадо. Потрагата интервјуа е е игра која е посветена на пребарување на овој Освојувач за митски град од злато што беше речено да се наоѓа некаде во Јужна Америка. Во неговата потрага за град од злато, Веројатно и вие може да го дофати некои од тие златни награди за себе!

Во потрага по богатство

Потрагата интервјуа е има 5 макари, 3 редови и 20 paylines. Играта е тематски околу помага интервјуа во неговата потрага по изгубениот град од пребарувањето низ џунглите на Перу како се вртат на ленти да се соберат награди кои можете да победи. Вие ќе добиете на џекпот, кога конечно се успее во изнаоѓање на градот.

Оваа игра беше лансиран во 2010 од страна на популарни игри компанија, NetEnt. Тоа беше прв платина видео на компанијата слот игра придонес и ужива огромен успех кога за прв пат започна. Преку својата одлична графика и игра, тоа се уште ужива популарност низ целиот свет, денес.

Gonzo's Quest

Потрагата интервјуа е има некои око фаќање на графика, не-нападни позадина музика, и има бонус функции кои вклучуваат функција Лавина и слободни врти функција. Функцијата Лавина е онаа во која ќе мора лавина од репортажите кои роша надолу од врвот на екранот. Можете да ја активирате функцијата Лавина со добивање добитна комбинација може да се задржи тоа retriggering се додека вие не може да победи било подолго. Можете да уживате во мултипликатори во овој режим до 15x.Gonzo's Quest

На слободни врти функција може да се активира со добивање на три или повеќе слободен пад симболи. Можете дури и може да ја активирате функцијата Лавина додека сте во режимот на слободен врти. Додај во кои вашиот облог мултипликатори и вие сте во за некои кул третира. На слободни врти може да се retriggered ако можете да добиете повеќе ас линии.

Зошто Play Потрагата интервјуа е?

Првото нешто што се издвојува за оваа игра е како мазна анимација е. Тој не се чувствува како вашиот вообичаен слот игра и тоа е тоа лесно да се види зошто тоа е толку популарна меѓу играчите. Секој пат кога ќе го постигне добитна комбинација, Интервјуа moonwalks низ ролна, што го прави за комични искуства, а ќе се игра. Уште една голема аспект на играта, што го прави тоа се издвојува е фактот дека на ленти не се вртат; тие паѓаат како еден куп на блокови. Тоа е овие карактеристики кои го прават да се чувствувате ќе се игра еден неврзан малку игра, па дури и да те заборавам дека се обложуваат со пари. карактеристики бонус значи дека можете да добиете некои големи награди за играње; дури и ако на премиите се далеку, кога тие се тркалаат во може да се добие многу.Gonzo's Quest