Сем на плажа

Врати се назад
Сем на плажа

Сем на плажа е во продолжение со успешна ELK слот Електрични Сем. Тоа го следи истиот лик кој е на одмор ова време со своето семејство во една убава плажа на Карибите. Join him in the fun in this Mobile Slot Game and win up to 2,275 пати вашиот облог.

игра

За програмери на Сем на плажа

Од доаѓањето во 2012, ELK Studios е успешен во се идентификува како истакнат онлајн казино игри инвеститорот. Овој мобилен Слот за игра е уште една пријатно онлајн слот развиена од страна на компанијата.

За играта

Овој мобилен Слот игра ви обезбедува со вкупна 243 начини на кои можете да победи во овој слот. На пет ленти се делумно транспарентен и дава поглед на прекрасна плажа. Чиста плажа со јасно небо, палми dotting на плажа тука и таму, и симпатична семејство заврши на местото на настанот. Нискиот плаќаат симболи се водење на морето тема во умот и се претставени на транспарентен начин, освен на преглед, кој е во боја на неонски. Симболите повисока вредност се претставени од страна на членовите на семејството на трол. Сем, неговата сопруга Сандра, неговата ќерка Меги, и неговиот брат Тед сите доаѓаат со посебни карактеристики.

Другите карактеристики на овој мобилен слот Игра вклучуваат:

  1. слободен врти- хит 3, 4, или 5 Бел растера симболи и добиваат 5, 10, или 15 бесплатни врти. Секој дополнителен иконата ѕвоно ќе удри во текот на круг ќе ви даде дополнителни слободни спин.
  2. електрични третира- Сите членови на семејството слетување во текот на слободен врти даде посебни карактеристики. 3 или повеќе Сем икони слетување за време на функција, ќе го добиете леплива дивините. 3 или повеќе Сандра икони слетување за време на функција удобно ќе ве наградат со до 10x множител. 3 Меги икони слетување за време на функцијата ќе се направи на сите икони пониска вредност исчезне од репортажите. 3 Тед икони слетување за време на функција, ќе го добиете леплива мултипликатори од 2x или 3x.
  3. Плажа Спомени Respin- Секогаш кога имате права линија на сите членови на семејството на истиот ред во регуларниот игра, оваа функција се активира. Ќе се доделуваат на respin каде што сите овие членови на семејството се претвори во леплива дивините.

резиме

Тоа пакети целина многу работи за себе. Тој има голема визуелни, интересна тема, и носивост на бонус функции. Мобилни слот Игра обезбедува многу акција, особено во текот на слободен врти функција.