Winstar

Дали некогаш сте се обиде да игра слот игра која е едноставна, но фасцинантна? Ако не е, Winstar е игра слот кој мора да се обиде во најраната. Оваа едноставна слот игра доаѓа заедно со специфичен пресврт што го прави вреди да се игра. Се одликува со голем број на карактеристики и неверојатни карактеристики, овој слот игра целосно ќе живеат и до твојот сон за освојување на огромен џекпот.

За програмери:


Игра-сега-Батон

Winstar е дизајниран и развиен од страна на многу познати планот игри. Оваа игри инвеститорот отсекогаш биле признати како развивач на игри во две различни категории, имено, едноставни и сложени. И двете овие категории на Слот за игри развиена од планот за игри се подеднакво препуштање.

За играта:

Winstar е полн со шарени ликови и симболи. Симболите во овој слот игра се големи и силни бои. Овој слот игра е сепак основен изглед слот игра, но сепак тоа не прави компромиси на обезбедување на вас најдобрите карактеристики. Таа има 5 макари и 10 paylines (фиксна) кои се наредени во три различни редови. Целиот овој аранжман се гледа во позадина на простор полн со ѕвезди, кои се видливи преку транспарентна ленти. Плитките бранови на другата страна протурка убави разнобојни ленти. четири висока вредност симболи во овој слот игра се претставени од страна на ѕвезди во црвено, сребро, сина и зелена боја. Долниот симболи вредност во оваа слот игра вклучуваат ликови како што се 10, А, J, К, и Q. Сребрена ѕвезда во оваа слот игра е најскапоцената симбол како што плаќа огромни 500X линија на вашата удел. Сите овие симболи може да се појави наредени на сите ленти. исто така,, на победи во овој слот игра може да се формира насекаде во соседни ленти. Така, тие не мора да значи да се тргне од лево. Што повеќе импресивно за Winstar е прогресивни џекпот што секогаш ви дава шанси на плаќање ќе се големи.


Winstar

Winstar има шарена симбол / врти злато winstar симбол, кој е единствениот посебна икона во целата оваа слот игра. Овој симбол е многу корисна и секогаш прави изглед што се рангирани. Секој пат кога ќе се слета на макари, сите симболи почнат да се вртат и се претвори во различни појавување на симболите. Иако оваа функција не ви ветувам победа во секое време, но се обидува тоа никогаш не е лоша идеја. На прогресивни џекпот во овој слот игра работи чуда за вас. Тоа е многу примамливо и фасцинантни. На некои од вртења, ќе забележите дека репортажите се врамени во злато. Ако видите себе си доволно среќен да ги видите сите овие макари врамени во злато тогаш алал, на прогресивни џекпот е твое.


Игра-сега-Батон

пресуда:

Winstar е едноставна, неверојатни уште смирувачки. Овој слот игра е многу пријатно. На позадината на оваа слот игра е интригантна. Сите функции се извонредни. Шарени графика се користат во играта слот се брилијантни. План е дизајниран овој слот игра неверојатно. На прогресивни џекпот ќе го задржи вашето задоволство во текот на вашата игра.