среда Промо

Врати се назад
среда Промо

Раководител на Слот Казино овошен одеднаш и да се искористат нивните Среда промо нудат сите октомври и победи себе 10% победи поттик на сите депозити. Минималниот депозит е потребно да ги искористат предностите на оваа понуда е £ 10. Со цел да се квалификува за оваа понуда се што треба да направите е да отидете на веб страницата на Слот Казино овошен и се регистрирате како член. Сега некои депонира средства во вашиот профил на секоја среда на октомври 2017 и да добијат 10% победа поттик автоматски се префрлени на вашата сметка.

Само се фати е дека поттик за победа се депонирани во вашиот профил во форма на бонус средства. средства бонус може да се користи за да се играат сите игри на интернет страницата на казино. Сепак, неколку игри, се ослободуваат од користењето на средствата на бонус или добивки, кои се направени во рамките на Среда промо понуда. дополнително, со цел да се сврти бонус средства во готовина, играчот треба да се сретнат со wagering барање од 30x. Постои 4x ограничување за гранични конверзија на бонус во готовина. Wagering направи на блек џек и рулет не се прифатени според оваа шема.

на Среда промо Понудата може да се искористи на 4, 11та, 18та и 25 октомври 2017. Играчот може да се искористат за секој од овие денови меѓу 12:01 АМ до 11:59 премиерот БСТ. Исто така, понудата не може да се тепал со било која друга понуда на веб страната на казино и играчот треба да биде 18+ во возраст да бидат прифатливи за промоција.

Услови и правила среда Промо