само нови играчи. Минималниот депозит £ 10 на сите 3 Добредојдовте понуди. Макс бонус 500 £. само Слот за игри. 30x wagering барање и Т и С се применуваат.

нови игри

Добијат £ 5 бесплатни бонус

само нови играчи,Макс конверзија £ 20, Само на Шамрок N Roll, Маите чудеса & бонбони Трампа , 100x wagering, req валидација на SMS,без депозит. Т и С се применуваат.