само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10. депозит. само слот игри.Т и C'S се применуваат. $€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

 

Slide1

Добие до £ 500

добие 200% Бонус на депозити!

само нови играчи, Макс конверзија £ 20, Само на Шамрок N Roll, Маите чудеса & бонбони Трампа, 100x wagering, req валидација на SMS, без депозит. Т и С се применуваат.