Услови и правила на 100% одговара £ 100 + 20 врти Оскари

1.Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

2.This bonus will be active 00:01 24та – 23:59 26th February 2017 (GMT).

3.GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

4.To be eligible for 20 Spins and a 100% up to £100 Bonus, играчите мора да депонира минимум од £ 10.

5.This promotion will only be valid on your first deposit of the promotional period only.

6.The spins will be worth 10p and valid on Pyramid: Quest for Immortality only

7.секое играчи ќе добијат максимум 20 spins on Pyramid: Quest for Immortality only

8.Слободни врти и бонуси може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

9.In order to activate the spins players must launch Pyramid: Quest for Immortality only

10.Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

11.Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед, Тајните на Атлантис, Тајните на Божиќ ќе се смета за намалување на задолжителната wagering

12.Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.

13.Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

14.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

15.Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

16.Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното

17.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

18.стандард Услови & Услови се применуваат.

19.управување со одлука е конечна во сите случаи.