Услови и правила за Bonaza Мега натпревар


само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10. депозит. само слот игри.Т и C'S се применуваат. $€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

 
 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 и 23:59 12-ти-14 & 26-ти-28-ми-ви јануари 2018.
 • GMT е еквивалент на ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да депонира минимум $20
 • Бонус од 50% на вашиот прв депозит од тој ден до максимум $100 ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на промотивниот период.
 • Бонуси може да потрае и до три работни дена од истекот на промоција треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус е претворена во готовина или било кои други соодветни добивки може да се повлече.
 • Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на одредени Слот за игри.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • 4x конверзија: максималниот износ конверзија од бонус средства во готовина ќе бидат ограничени на 4x бонус износ награден. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Бонус средства се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Isle O'Plenty, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Baccarat, Блек Џек, мачките, чили злато, Европската рулет, Среќата на Спарта, Златен, Горила одат дивите, Hi-низок Блек Џек, Hi-низок коцкар, куки херој, Џекпот Шутот Диви подбуцнеше, JJ50K, во живо Baccarat, живо Блек Џек, во живо рулет, Среќа Лари Lobstermania, MegaJackpots Клеопатра, Megajackpots сибирски Бура, Megajackpots ѕвезда Фенери, Megajackpots Волкот Испратена, чудовиште победи, Моторхед, американски рулет, Блек Џек Класик, оаза покер, понтонски, Texas Holdem, Шепи на бес, Планета на мајмуните, Тајните на Атлантис, Слотови-о-злато, спин Sorceress, Starmania, пареа кула, Супер Делукс Дијамант, Супер фабрика, Топ Кат, Ultimate X Пет игра покер, Викинзите на среќата, Winstar, Волк пакет, Црви и Харли Дејвисон слобода турнеја.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на мојот дел профилот за да го видиш целиот бонус редот
 • стандард Правила и услови се применуваат.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.
 • Ве молиме да се коцка одговорно. Посетете www.begambleaware.org за повеќе информации.