Услови и правила на Вторник натпревар

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • This bonus will be active daily on 2nd, 9та, 16та, 23rd and 30th May 2017 (БСТ).
 • БСТ е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот
 • To be eligible for a 50% up to £50 Bonus, играчите мора да депонира минимум од £ 10.
 • Бонус од 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.
 • Бонус средства носат wagering барање од 30x збирот на вашиот депозит и бонус износ (на пр. £ 10 депозит + £ 10 бонус 30 = 600 £) мора да бидат исполнети пред бонус и сите добивки се претвораат во ограничени парични средства и тоа и понатаму добивки стане withdrawable ако бонус се однесува на депозит.
 • Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.
 • Промоцијата ќе важи само на вашиот прв депозит на тој ден,.
 • Bonuses can take up to 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.
 • Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.
 • Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.
 • Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра MegaJackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Волкот Испратена Megajackpot, Star Фенери Megajackpot, Гонг Кси Каи Фа, Повеќе Мајмуни Ѕвездената Джакпот, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Авалон, Тркало на среќата на турнеја, шампион raceways, Слот О злато, Супер фабрика, Супер Делукс Дијамант
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.
 • стандард Услови & Услови се применуваат.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.