Услови и правила на Вторник натпревар и се врти

1.Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

2.This bonus will be active daily on 4th, 11та, 18та, 25април 2017 (GMT).

3.GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

4.To be eligible for a 50% up to £50 Bonus and 10 bonus Spins, играчите мора да депонира минимум од £ 10.

5.Бонус од 50% of your first deposit up to a maximum of £50 will be added to your account.

6.Standard wagering requirements of 30x the bonus amount apply before the bonus or any capped winnings can be withdrawn.

7.This promotion will only be valid on your first deposit of each day within in the promotion period.

8.The spins will be worth 20p and valid on Cleopatra

9.секое играчи ќе добијат максимум 10 spins on Cleopatra

10.Слободни врти и бонуси може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

11.За да ја активирате врти играчите мора да започне Клеопатра

12.Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

13.Само wagering на овие игри: Triple Red Hot 7’s Free Games, She’s a Rich Girl, Texas Tea, Triple Diamond, 100,000 пирамида, Capt. Quid’s Treasure Quest, Pharaoh’s Fortune, Клеопатра, Да Винчи Дијамантите, Diamond Queen, Hot Roll Super Times Pay, Medieval Money, Nouveau Riche, Shamrockers Eire to Rock, Vegas Baby!, Cats, Kitty Glitter, Noah’s Ark, Nordic Heroes, Silent Movie, Pixies of the Forest, Црна вдовица, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Да Винчи Дијамантите Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Masques of San Marco, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Фамилијарен тип, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Златен џунглата, Grand Monarch, Cash Coaster, Cleopatra PLUS, Coyote Moon, Да Винчи Дијамантите, Dual Play, Firehouse Hounds, Златната божица, Goldify, Masques of San Marco, Mayan Riches, Treasures of the Pyramids, Wolf Run, Miss Red, Miss White, Bubble Craze, Day of the Dead, Фамилијарен тип, Fire Horse, Fire Opals, Garden Party, Ghostbusters, Златен џунглата, Grand Monarch, Циган Месечината, Hexbreaker 2, In BloomJeopardy!, Prowling Panther, Siberian Storm, Wheel of Fortune® On Tour, Wheel of Fortune® Triple Extreme Spin, Wheel of Fortune® Ultra5Reels, Lucky Larry’s Lobstermania 2Natural Powers, Pacific Paradise, Sherlock Holmes The Hunt for BlackwoodtokidokiLucky Town, Transformers Battle for Cybertron, Candy Bars, Crown of Egypt, Treasures of Troy, 1421 Патувања на Женг Хе, 100 Ladies, 100 Pandas, Apollo Rising, StinkinRich, Wolf Rising, Западен Belles, Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Господар на Тајната, Возење, Aloha, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Тајните на Атлантис, бајка Легенди:Црвенкапа, Команданти:Кристали на енергија, Тајните на Божиќ, Joker Pro will count towards the reduction of the wagering requirement.

14.Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.

15.Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

16.Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

17.Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

18.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

19.Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

20.Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Reel Chaos, Божествена Fortune, На невидлив човек, Cleopatra Megajackpot, Сибирски Бура Megajackpot, Isle O’Plenty, Wolf Run, Star Lanterns, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Thunderstruck II and Avalon.

21.Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “профил” дел за да го видиш целиот бонус дното

22.Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.

23.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

24.стандардните услови & применуваат услови.

25.управување со одлука е конечна во сите случаи.