Terms and Conditions for Twin Spin

 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 12/01/2018 и 23:59 14/01/2018 . БСТ / GMT е еквивалент на ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, players must have received this email and deposit a minimum of £10 using the bonus code: TS20 A bonus of 20 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • These Spins will be worth £0,10 and valid on Twin Spin Deluxe Players will each receive a maximum of 20 BONUS spins on £0,10 on their first deposit within in the promotion period.
 • Bonus Spins can take up to three working days from the end of the promotion to be credited to your account.
 • In order to activate the spins players must launch Twin Spins Deluxe
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • Only wagering on slot games contirbute towards your wagering requirements. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена.
 • Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена. Only Bonus funds contribute towards completion of your wagering requirement
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка. Once credited your bonus spins remains valid for 7 дена.
 • Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, any remaining converted bonus funds from this promotion will be removed from your account after 28 дена.
 • Бонус средства се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Isle O'Plenty, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Baccarat, Блек Џек, мачките, чили злато, Европската рулет, Среќата на Спарта, Златен, Горила одат дивите, Hi-низок Блек Џек, Hi-низок коцкар, куки херој, Џекпот Шутот Диви подбуцнеше, JJ50K, во живо Baccarat, живо Блек Џек, во живо рулет, Среќа Лари Lobstermania, MegaJackpots Клеопатра, Megajackpots сибирски Бура, Megajackpots ѕвезда Фенери, Megajackpots Волкот Испратена, чудовиште победи, Моторхед, американски рулет, Блек Џек Класик, оаза покер, понтонски, Texas Holdem, Шепи на бес, Планета на мајмуните, Тајните на Атлантис, Слотови-о-злато, спин Sorceress, Starmania, пареа кула, Супер Делукс Дијамант, Супер фабрика, Топ Кат, Ultimate X Пет игра покер, Викинзите на среќата, Winstar, Волк пакет, Црви и Харли Дејвисон слобода турнеја.
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Please go to profile section to review your entire pending bonus queue.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава. стандард
 • Услови & применуваат услови.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.