Услови и правила за Twin Спин


само нови играчи. 30x барања Wagering, се однесува макс x4 конверзија. £ 10. депозит. само слот игри.Т и C'S се применуваат. $€ £ 5 бесплатни бонус може да се репродуцира само на Шамрок N Roll, Чудата на Маите и Кенди Swap Slots, Ве молиме да се регистрирате и да се провери вашиот мобилен телефонски број за да го добивате.

 
 • Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.
 • Оваа промоција ќе биде активен помеѓу 00:01 12/01/2018 и 23:59 14/01/2018 . БСТ / GMT е еквивалент на ACST -8.30hrs, PTZ + 8часот
 • За да се квалификува за бонус, играчите мора да се добие овој е-мејл и депонира минимум од £ 10 со користење на бонус кодот: TS20 бонус од 20 Вртења ќе биде додадена на вашата сметка.
 • Спиновите ќе биде во вредност од £ 0,10 и важи на Твин Спин Делукс играчи секој ќе добие максимум 20 БОНУС врти на £ 0,10 на нивниот прв депозит во рок од во промотивниот период.
 • Бонус врти може да потрае до три работни дена од истекот на промоција треба да се кредитираат во вашиот профил.
 • За да ја активирате играчи врти мора да започне Twin врти Делукс
 • Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.
 • Само wagering на слот игри contirbute кон вашите барања wagering. Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена.
 • Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена. Само бонус средства придонесе кон завршување на вашиот wagering барање
 • Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка. Откако кредитираат бонус врти и понатаму важат за 7 дена.
 • Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, сите преостанати конвертира бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил, по 28 дена.
 • Бонус средства се ослободени и не може да се користи на следниве игри: Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Божествена Fortune, На невидлив човек, Isle O'Plenty, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, вџашен II, Baccarat, Блек Џек, мачките, чили злато, Европската рулет, Среќата на Спарта, Златен, Горила одат дивите, Hi-низок Блек Џек, Hi-низок коцкар, куки херој, Џекпот Шутот Диви подбуцнеше, JJ50K, во живо Baccarat, живо Блек Џек, во живо рулет, Среќа Лари Lobstermania, MegaJackpots Клеопатра, Megajackpots сибирски Бура, Megajackpots ѕвезда Фенери, Megajackpots Волкот Испратена, чудовиште победи, Моторхед, американски рулет, Блек Џек Класик, оаза покер, понтонски, Texas Holdem, Шепи на бес, Планета на мајмуните, Тајните на Атлантис, Слотови-о-злато, спин Sorceress, Starmania, пареа кула, Супер Делукс Дијамант, Супер фабрика, Топ Кат, Ultimate X Пет игра покер, Викинзите на среќата, Winstar, Волк пакет, Црви и Харли Дејвисон слобода турнеја.
 • Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.
 • Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на профил дел за да ги видиш вашиот целиот очекување бонус редот.
 • Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава. стандард
 • Услови & применуваат услови.
 • управување со одлука е конечна во сите случаи.