Terms and Conditions of Valentine’s Day Special Giveaway

1.Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

2.This promotion will be active daily 9th – 15th February 2017 (GMT).

3.GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

4.За да се квалификува за бонус, players must deposit a minimum of £10 and enter bonus code: GQVDAY

5.Бонус од 10 spins will be added to your account

6.The Spins will be worth 20p and valid on Gonzo’s Quest only

7.секое играчи ќе добијат максимум 10 free spins per deposit on Gonzo’s Quest

8.Free Spins earned will be capped at 100 spins per player during the overall promotional period

9.Слободен врти може да потрае до 3 работни дена од крајот на промоцијата треба да се кредитираат во вашиот профил.

10.За да ја активирате играчи врти мора да започне Потрагата интервјуа е

11.Сите добивки заработени од вртења ќе бидат наградени со бонус средства и носи wagering барање од 30x вкупниот бонус сума заработени.

12.А вкупно 75,000 spins will be given away over the promotional period

13.Само wagering на овие игри: Активните, Потрагата интервјуа е, близнак спин, Spinata Grande, пирамида, свинче Богатството, Јужен Парк, Џек Перфоратори, куки херои, ме заслепуваат, неонски Стакс, Дракула, Џек и Beanstalk, Победоносец, ролна Раш, светла, диско врти, Koi принцезата, митски Maiden, Спаркс, Налепници, Магијата Портали, Блек Џек Класик, овошје Магазин, цвеќе, пареа кула, тепачка, Лаки риболовецот, Торнадо фарма бегство, Subtopia, Џек Перфоратори 2, Големата експлозија, невидлив човек, Јужен Парк 2 ролна хаос, Кралот на слотови, вонземјани, Свети, Пиштоли и рози, Господар на Тајната, Возење, Aloha, Џими Хендрикс, куп на шампионите, Nrvna, Кога свињите летаат, Моторхед, Тајните на Атлантис, Тајните на Божиќ ќе се смета за намалување на задолжителната wagering

14.Следните паричници ќе придонесе кон барањето за wagering и во овој редослед: Реал Пари, Бонус и потоа FreeSpin Бонусите.

15.Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

16.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

17.Откако кредитираат бонус врти останат валидни 7 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства од оваа промоција ќе бидат отстранети од вашиот профил.

18.Играчите се потсети дека само еден FreeSpin бонус можат да бидат активни во секое време, ве молиме одете на “мојот акаунт” дел за да го видиш целиот бонус дното

19.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

20.стандардните услови & применуваат услови.

21.управување со одлука е конечна во сите случаи.