Услови и правила на желба По еден натпревар

1.Оваа промоција е достапно само за валидна сметка на сопствениците на возраст 18 или повеќе.

2.This bonus will be active each weekend in April 7th – 9та, 14та – 16та, 21ул – 23то, 28та – 30април 2017 GMT.

3.GMT е еквивалент на ACST -9.30hrs, ОВАА -1hr, PTZ + 8часот

4.Deposit a minimum of £10 to get a 100% deposit bonus match up to £100

5.This bonus will be active on your first deposit in each promotional period only.

6.This promotion can only be activated once per weekend in each promotional period.

7.Бонус кредити ќе бидат направени во вашиот профил во рамките на 3 работни дена од крајот на промоција.

8.Стандард за wagering од 30x бонус износ се применуваат пред бонус или било кои други соодветни добивки може да се повлече.

9.Бонус средства заработени од оваа промоција, може да се користи само за да игра на нашата Слот за игри.

10.Повлекување на средства пред wagering е целосно ќе го поништат сите бонуси и да било добивки од овие се припишуваат на сметка.

11.Максималниот износ на конверзија од бонус средства ќе бидат ограничени на 4X бонус износ доделена. Бонус средства конвертирате автоматски еднаш wagering е завршена.

12.Само обложувања направи на вистински пари игри ќе придонесе кон барањето за wagering. Wagers направени Игра бесплатно игри не ќе брои кон барањето за wagering.

13.Откако кредитираат бонус останува да важи за 28 дена. Не треба да ве комплетирање на барањата wagering во овој период, Останатите бонус средства ќе бидат отстранети од вашиот профил.

14.Бонус кредити се ослободени и не може да се користи на следниве игри: вонземјани, Дракула, Guns 'N’ рози, Џими Хендрикс, Јужен Парк, South Park Reel Chaos, Божествена Fortune, На невидлив човек, Клеопатра, Сибирски Бура Megajackpot, Isle O’Plenty, Wolf Run, Star Lanterns, Гонг Кси Каи Фа, повеќе мајмуни, Genie Джакпот, Winstar, правда лига, Бетмен, Супермен, Флеш, зелена фенер, Една вечер со Холи Медисон, психо, Џејмс Дин, Волшебникот за прасе, Thunderstruck II and Avalon.

15.Играчите се потсети дека само еден бонус можат да бидат активни во секое време. Ве молам одете на “профил” дел за да ги видиш вашиот целиот тек бонус дното.

16.стандард Правила и услови се применуваат.

17.Управување го задржува правото да ги задржи промотивни плаќање ако смета дека промоцијата е злоупотребена и / или каде условите на понудата не се исполнети.

18.Управување го задржува правото да го раскине, да го прекине или измени кој било натпревар или унапредување (или правила од него) во секое време и без претходна најава.

19.управување со одлука е конечна во сите случаи.