Termat dhe Kushtet e Binjake Spin enjteve


lojtarë të ri vetëm. 30x kërkesat wagering, vlen max konvertimit x4. £ 10. depozitë. vetëm lojërat slot.T S AND C'S zbatohen. $€ £ 5 bonus të lirë është lojë vetëm në Shamrock N Roll, Mrekulli Mayan dhe Slots Candy Swap, ju lutem regjistrohuni dhe vërtetoni numrin tuaj mobil për të marrë atë.

 

TERMAT DHE KUSHTET

 1. Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.
 2. Ky promovim do të jetë aktiv në mes të 00:01 dhe 23:59 BST / GMT më 1, 8th, 15th, 22nd shkurt.
 3. BST / GMT është ekuivalente e -8.30hrs ACST, PTZ + 8orë
 4. Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të ketë marrë këtë e-mail dhe të depozitojë një minimum prej € / $ 20
 5. Një bonus i 40 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 6. Këto Vishet do të jetë me vlerë € / $ 0,10 dhe e vlefshme në Spin Twin Deluxe
 7. Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 40 BONUS vishet në € / $ 0,10 në depozitë e tyre të parë brenda në periudhës së promovimit.
 8. Vishet bonus mund të marrin deri në tre ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 9. Në mënyrë për të aktivizuar lojtarët vishet duhet të nisë binjake vishet Deluxe
 10. Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 11. Fondet Bonus kryer një kërkesë wagering të 30x shumën e depozitave dhe bonus tuaj shumës (e.g. € / $ 10 depozitave + € / $ 10 bonus * 30 = € / $ 600) duhet të plotësohen para bonus dhe të gjitha fitimet janë konvertuar në para të gatshme mbuluar dhe kjo dhe çdo fitimet e mëtejshme bëhet withdrawable nëse bonus është e lidhur me një depozitë.
 12. Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten.
 13. Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në drejtim të reduktimit të kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 14. Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 15. Fondet bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Isle O'Plenty, Gong Xi Fa Cai, më shumë Monkeys, Genie Jackpots, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Baccarat, shkop polici, Cats, chilli Gold, Roulette european, Fatet e Spartës, i Artë, Gorilla Go Wild, Hi-Low Blackjack, Hi-Low Gambler, Hooks Hero, Jackpot Jester Wild Ikonë, JJ50K, Baccarat jetojnë, Blackjack jetojnë, Roulette jetojnë, Lucky Larry Lobstermania, Megajackpots Twin Spin Deluxe, Megajackpots Siberian Storm, Megajackpots Star Lanterns, Megajackpots Wolf Run, Fitore përbindësh, Motorhead, American Roulette, Blackjack Classic, Oasis Poker, ponton, Texas Holdem, Putrat e Fury, Planet e Apes, Sekretet e Atlantis, Slots-o-Gold, Spin Magjistare, Starmania, avulli Kulla, Super Diamond Deluxe, super Spinner, Top Cat, Ultimate X Pesë Luaj Poker, Vikings e Fortune, Winstar, Kope ujqish, Worms dhe Harley Davison Freedom Tour
 16. 4x Konvertimi: Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 17. Vetëm një bonus mund të jetë aktiv në një kohë. Nëse ju keni një bilanc ekzistues aktiv bonus tashmë, Ky bonus do të shtohet në bonus tuaj në pritje radhë. Ju lutem shkoni tek “”profili im”” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus.
 18. Të jenë të ligjshëm për ndonjë promovim, lojtarët duhet të kanë marrë dhe luajti nëpër të gjithë Bonus Oferta Welcome.
 19. Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 20. Ku çdo term i ofertës apo promovim është shkelur ose ka ndonjë dëshmi e një seri të basteve të vendosura nga një klient ose grup klientësh, i cili për shkak të një bonus depozitave, pagesat e zgjeruara, Free Bets apo ndonjë tjetër rezulton ofertë promovuese në fitime të garantuara të klientëve pavarësisht nga rezultati, nëse individualisht ose si pjese e nje grupi, Menaxhimi i rezervon të drejtën për të kërkuar elementin bonus të basteve të tilla. Ne më tej rezervojmë të drejtën për të kërkuar çdo klient për të siguruar dokumentacion të mjaftueshëm për ne që të jenë të kënaqur në diskrecionin tonë absolute si për identitetin e klientit para nesh kreditimi ndonjë bonus, bast i lirë apo ofertë për llogari të tyre.
 21. Të gjitha ofertat e tilla janë të destinuara për lojtarët rekreative dhe Menaxhimit në diskrecionin e saj e vetme mund të kufizojë të drejtën e konsumatorëve për të marrë pjesë në të gjitha ose një pjesë të ndonjë promovim.
 22. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak
 23. Menaxhimi i rezervon të drejtën për të përdorur emrat e parë, fillestare e mbiemrit, pseudonime dhe / ose shtet ose qytet i banimit në ndonjë shpallje promovuese, marrësit e çdo bonus promovuese dhe në aktivitete të tjera të marketingut, qoftë në Shërbimin ose diku tjetër.
 24. Ju mund të priren nga e promovime marrin dhe të komunikimit të lidhura promovuese duke kontaktuar mbështetjen e klientëve.
 25. punonjësit, zyrtarët dhe drejtorët e Nektan Plc, agjencitë e saj promovuese ose të tjera, licencuarit dhe licensuesit, ofruesit e shërbimeve dhe çdo kompani të tjera të lidhura ose të lidhur nuk do të jenë të ligjshëm për promovimin. Të njëjtat terma zbatohen për familjet e drejtpërdrejtë të këtyre personave.
 26. standard Kushtet & Kushtet zbatohen.
 27. Vendimi i menaxhimit është i formës së prerë në të gjitha rastet.