Termat dhe Kushtet e Weekend Promo

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • This bonus will be active between 5th-7th, 12th-14, 19th-21 dhe 26-28 maj. (BST)
 • BST është ekuivalenti i -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Depozitojë një minimum prej £ 10 për të marrë 25 bonus spins on Jungle Spirit. Për të marrë këtë bonus lojtar duhet të depozitojë përdorur vishet kodin bonus
 • Një bonus i 25 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.
 • These Spins will be worth 20p and valid on Jungle Spirit only.
 • In order to activate the spins players must launch Jungle Spirit
 • Të gjitha fitimet fituara nga vishet do të shpërblehen në fondet bonus dhe të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Ose të depozitojë një minimum prej £ 10 për të marrë 100% Të përputhen deri në një maksimum prej £ 100. To receive this bonus the player must deposit using the bonus code BONUS
 • Fondet Bonus kryer një kërkesë wagering të 30x shumën e depozitave dhe bonus tuaj shumës (e.g. 10 £ depozitë + £ 10 bonus 30 = £ 600) duhet të plotësohen para bonus dhe të gjitha fitimet janë konvertuar në para të gatshme mbuluar dhe kjo dhe çdo fitimet e mëtejshme bëhet withdrawable nëse bonus është e lidhur me një depozitë.
 • Ky bonus do të jetë aktiv në depozitë tuaj të parë të periudhës promovuese vetëm.
 • rrotullime falas dhe shpërblimet mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.
 • Fitimet fituara nga vishet do të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.
 • Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Mbreti i Slots, Shkëlqim, Master i Misterit, Drive, Aloha, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Sekretet e Atlantis, Legends përrallë:Red Riding Hood, kryekomandantëve:Kristal e pushtetit, Sekretet e Krishtlindjeve, Joker Pro, Thirrja Jungle Fryma e egër dhe Wild Wild West.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. rrotullime bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • kreditë bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Avalon, Wheel of Fortune në Tour, kampion pistat, Slot O Gold, super Spinner, Super Diamond Deluxe
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “profil” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • standard Termat dhe Kushtet zbatohen.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovues nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.