Termat dhe Kushtet Riches Rainbow

 • Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose më shumë.
 • Ky promovim do të zhvillohet nga 00:01 25th May 2017 deri 23:59 31st maj 2017 (BST).
 • BST është ekuivalenti i -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë
 • Në mënyrë që të marrin pjesë në “turneu” lojtarët duhet të depozitojë dhe bast një minimum prej £ 10 gjatë periudhës promovuese.
 • The “fitues” i turneut do të jetë lojtari që ka wagering më të lartë të plotë mbi periudhës së promovimit në Rainbow Riches rrotullime falas.
 • The “fitues” i turneut do të kreditohen £ 250 në kredi bonus me një qarkullim 1x në llogarinë e tyre.
 • Ky turne është i gjallë në të gjithë rrjetin Nektan në kazinove të shumta.
 • Çmimet do të jepen si më poshtë:
 • 1vendi st – £ 250 1x kreditit Bonus
 • 2nd-5 vend - £ 100 1x kreditit Bonus
 • 6th-e 10th Place- £ 70 1x kreditit Bonus
 • Çmimet mund të marrin deri në 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Kërkesat Bonus wagering 1X shuma e bonusit të aplikojnë para bonuse ose ndonjë fitimet përkatëse mund të tërhiqet.
 • Shuma maksimale e konvertimit nga fondet bonus do të jetë i mbuluar në 4X shumën bonus dhënë. Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë.
 • Fondet Bonus fituara nga ky promovim, mund të përdoret vetëm për të luajtur në lojërat tona të fatit.
 • Wagers në shkop polici dhe ruletë nuk kontribuojnë në reduktimin e kërkesës wagering e bilanceve bonus.
 • kreditë bonus janë të përjashtuar dhe në gjendje që do të përdoret në lojërat e mëposhtme: Dracula, Guns 'N’ faqekuq, Jimi Hendrix, Fortune Divine, Njeriu i padukshëm, Cleopatra MegaJackpot, Siberian Storm Megajackpot, Megajackpots Isle O'Plenty, Wolf Run Megajackpot, Star Lanterns Megajackpot, Gong Xi Fa Cai, Më shumë Monkeys Jackpot Stellar, Genie Jackpots, Winstar, Justice League, ordinancë, mbinjeri, Flash, Lantern green, Një Mbrëmje me Holly Madison, psikopat, James Dean, Pig Wizard, Thunderstruck II, Avalon, Wheel of Fortune në Tour, kampion pistat, Slot O Gold, super Spinner, Super Diamond Deluxe
 • Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.
 • Bonus dhe shpërblime të holla mund të marrin deri në 3 ditë pune për të kreditohen në llogarinë tuaj.
 • Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.
 • Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus
 • Fituesit do të kontaktohen drejtpërdrejt nga kazino.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën të refuzojë ndonjë pagesë promovues nëse beson se promovimi ka qenë të abuzuar dhe / ose kur kushtet e ofertës nuk janë plotësuar.
 • Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.
 • Termave dhe kushteve standarde zbatohen.