Termat dhe Kushtet e rrotullime falas premteve

1.Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.

2.Ky promovim do të jetë 7 aktive, 14th, 21st dhe 28 October 2016 (GMT).

3.Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë dhe bast një minimum prej £ 10.

4.Një bonus i 20 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.

5.Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Starburst

6.Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 20 rrotullime falas në Starburst

7.Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj

8.Për të aktivizuar të vishet lojtarët duhet të nisë Starburst

9.Fitimet fituara nga vishet do të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus

10.Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive, Aloha, Jimi Hendrix, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly do të llogariten drejt reduktimit të kërkesës wagering

11.Të kuletat e mëposhtme do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering dhe në këtë mënyrë: Cash Real, Bonus dhe pastaj Bonuset FreeSpin.

12.Fondet Bonus konvertohet automatikisht sapo wagering është e plotë

13.Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

14.Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, rrotullime mbetura nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.

15.Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus FreeSpin mund të jetë aktiv në çdo kohë, ju lutem shkoni te “llogaria ime” Seksioni për të parë të gjithë radhën tuaj bonus

16.Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.

17.standard Kushtet & Kushtet zbatohen.

18.Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.