Termat dhe Kushtet e 150,000 Pa pagesë Spin Giveaway

1.Ky promovim është në dispozicion vetëm për mbajtësit e llogarive të vlefshme moshës 18 ose mbi.

2.Ky promovim do të jetë aktiv në 25-nëntor 27 (GMT)

3.GMT është ekuivalente e -9.30hrs ACST, KJO -1hr, PTZ + 8orë

4.Për t'u kualifikuar për bonus, lojtarët duhet të depozitojë një minimum prej £ 10.

5.Një bonus i 10 Vishet do të shtohet në llogarinë tuaj.

6.Këto Vishet do të jetë 10p vlerë dhe të vlefshme për Warlords: Kristal e pushtetit vetëm.

7.vetëm 10 rrotullime do të jetë aktive në çdo kohë.

8.Lojtaret do të marrin secili një maksimum prej 10 rrotullime falas për depozitim në Warlords: Kristal e pushtetit.

9.Rrotullime falas mund të marrin deri në 3 ditë pune nga fundi i promovimit të kreditohet në llogarinë tuaj.

10.Për të aktivizuar vishet lojtarët duhet të nisë Warlords: Kristal e pushtetit

11.Fitimet fituara nga vishet do të kryejë një kërkesë wagering të 30x shumën totale të fituara bonus.

12.Nje total prej 150,000 vishet do të jepet larg gjatë fundjavës.

13.Nëse në fund të nxitjen jo të gjitha rrotullime janë dhënë larg, të vishet e mbetura do të ndahen dhe të ndahen në mënyrë të barabartë mes të gjithë lojtarët që janë kualifikuar për promovimin

14.Vetëm wagering në këto lojëra: Starburst, Quest Gonzo-së, Twin Spin, Spinata Grande, piramidë, Riches derrkuc, Parku Jugor, Jack Hammer, grepa Heroes, verboj Me, Neon Stax, Dracula, Jack and The Beanstalk, fitimtar, Reel Rush, Lights, Disco vishet, Koi Princess, Mythic Maiden, Sparks, stickers, Magic Portale, Blackjack Classic, Shop fruta, Flowers, avulli Kulla, rrahje me grushte, Angler Lucky, Arratisjes Tornado Farm, Subtopia, Jack Hammer 2, Big Bang, Man Invisible, Parku Jugor 2 Reel Chaos, Mbreti i Slots, Aliens, Shkëlqim, Guns N Roses, Master i Misterit, Drive, Aloha, Jimi Hendrix, Champions Cup, Nrvna, Kur Derra Fly, Motorhead, Sekretet e Atlantis, kryekomandantëve: Kristal e pushtetit do të llogariten drejt reduktimit të kërkesës wagering

15.kredite bonus do të bëhen në llogarinë tuaj brenda 3 ditë pune nga fundi i nxitjen.

16.Pasi kredituar rrotullime tuaja bonus mbeten të vlefshme për 7 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat në këtë periudhë, rrotullime mbetura nga ky promovim do të hiqen nga llogaria juaj.

17.Kërkesat standarde wagering e 30x shuma e bonusit të aplikojë para bonus apo çfarëdo fitimet përkatëse mund të tërhiqet.

18.Tërheqja e fondeve para wagering është i plotë do të pavlefshme të gjitha shpërblimet dhe çdo fitimet e tyre që i atribuohet llogari.

19.Vetëm wagers bëra në lojëra të vërtetë të parave do të kontribuojë në drejtim të kërkesave wagering. Wagers bëra në Luaj për lojra falas nuk do të llogariten drejt kërkesave wagering.

20.Pasi kredituar bonus juaj mbetet e vlefshme për 28 ditë. Nëse ju nuk plotësojnë kërkesat wagering në këtë periudhë, Fondet e mbetura bonus do të hiqen nga llogaria juaj.

21.Lojtarët janë kujtoi se vetëm një bonus mund të jetë aktiv në çdo kohë.

22.standard Termat dhe Kushtet zbatohen.

23.Menaxhimi i rezervon të drejtën për të anulluar, përfundojë ose të ndryshojë ndonjë konkurrencë apo promovim (ose rregullat e tyre) në çdo kohë dhe pa njoftim paraprak.

24.Vendimi i menaxhmentit është përfundimtar në të gjitha rastet.