Mbretëria e Pasurisë

Kthehu mbrapa
Mbretëria e Pasurisë

Lojtaret e rinj vetëm. Depozitë minimale £ 10 për të gjithë 3 Ofertat e mirëpritur. bonus max £ 500. Slot games vetëm. 30x kërkesë wagering dhe T-së dhe C-së zbatohen.

Dy mbretëritë që janë armiq të çdo luftë tjetër për mbijetesën e tyre; një mbret fisnike dhe qytetarët e tij dhe një tjetër një barbar duke u përpjekur për të shkatërruar paqen. Mbretëria e Pasurisë është një pesë mbështjell Së fundi në linjë lojë të bazuar në histori të tillë. Në sfond janë dy mbretërive me flamujt e tyre në krye të fushimeve të tyre. Mbretëresha dhe barbare janë duke qëndruar në krye kullat e mbretërive të tyre përkatëse. Barbarians kanë Kështjella e tyre ndërtuar me dru, ndërsa mbreti ka mbretërinë e tij të fortë me gurë dhe boulders. Ka një udhë muzikë të mrekullueshme, ndërsa lëkundet tjerr dhe tingujt e zogjve chirping që përshkruan atmosferën e qetë të natyrës. Kufiri bast në këtë slot është në mes të £ 0.50 dhe £ 250 per rrotullim.

Buster Blackjack

Rreth zhvilluesi i Mbretërisë së Pasurisë

Kjo i pasur Së fundi në linjë Loja është zhvilluar nga kompania e lojrave Blue Print. Ata janë një nga më të lartë renditet zhvilluesit online kazino në botë. Ata kanë qindra e çarë dhe lojëra të tjera nga kategori të ndryshme që mund të luhet në çdo sistem celular apo kompjuter.

Për lojë

Në këtë Së fundi në linjë, ka disa simbole interesante të tilla si lojë logon, derr përballur mburojë me çekiç, merret me një mburojë të madhe dhe emblemën mbretërore me mburoja ari dhe shpata. 10 në A nga luajtur kartat janë simbole të ulët të paguar. Logo paguan më i lartë i 500 herë shuma juaj mbi pesë prej tyre në një linjë pagese aktive. Simbolet bonus janë fiks artë, mbretëreshë, murg dhe barbare.

 

  • Wild Symbol: Fiks artë është e egër dhe zëvendëson të gjitha simbolet bazë të lojës. Pesë të një lloji gjithashtu ju jep 1000 herë shumën tuaj.
  • Throne Pozicionet: Ka tre pozicione Throne vende në mes të lëkundet One, tre dhe pesë. Çdo tre simbole identike në këto pozita të ju japin një rrotullim të lirë. Nëse simbol i mbretëreshës, murg apo Falls barbare në një nga fronet, një e çarë anësor mbështjell është i hapur. Të tre simbole bonus mbi këto frone për të zhbllokuar bonus betejë ku ju mund të fitojë të mëdha.
  • Battle Lojë Bonus: Në këtë Së fundi në linjë lojë, ju do të merrni disa mburoja prej ari që ju duhet të marr. Në qoftë se ju të vini mbretëreshën, Barbare ose murg simbol atëherë mbështjell korresponduese do të tjerr. Në qoftë se ju të vini simbolet me x2 atëherë fiton tuaja janë shumëzuar me 2. Por në qoftë se ju të vini dorëzimin, atëherë beteja mbaron.

Buster Blackjack

përmbledhje:Kjo është një unik Së fundi në linjë me tre anësore karakteristika mbështjell që të ju ndihmojë të fitojë aksione të mëdha. Grafika dhe animacion janë me të vërtetë të këndshëm me tingujt me cilësi të lartë dhe foto.