Jack dhe Beanstalk

Kthehu mbrapa
Jack dhe Beanstalk

Jack dhe Beanstalk

Get gear tuaj në ngjitje, sepse ju do të jeni të ngjitje një beanstalk në kërkim të fitimet tuaja! Jack dhe Beanstalk ofron disa lojë graphics mëdha që do të ju vë në mendjen e përrallë përjetshëm të vogël Jack, si ju të dy të vendosur jashtë në një aventurë të vogël që do të shkoj të marr më shumë se vetëm disa fasule magjike.

gjuetia Giant

Jack dhe Beanstalk fillon me një intro të shkurtër ku mund të merrni për të parë një Jack ri, gjel kapluar në mënyrë të vendosur në njërën anë, drejtimin poshtë nga Beanstalk si ai është duke u ndjekur nga një shumë memec, por i ashpër në kërkim, dy koka gjigant purple. Ju janë marrë më pas në shtëpinë e Jack ku ju jeni me sa duket fshehur larg deri sa ju mund të bëni disa para.

Jack and the Beanstalk

Pjesa zbavitëse në lidhje me Jack dhe Beanstalk është se si ju të merrni për të shijuar një rrotullim të lirë çdo herë ka një simbol të egra shfaqet në rrotullat. Kjo ju jep një mënyrë për të mbajtur konstante tuaj bast me çdo rrotullim në mënyrë që ju nuk jeni wagering shumë në lojëra elektronike. Kjo është lojë e Wilds kembe tipar, kryesisht për shkak të egra, atëherë do të shkojë në të majtë të ekranit me një shtjellë, deri sa ajo lëviz për të mbështjell një. Ju pastaj do të nuk do të jetë në gjendje për të luajtur ndonjë më shumë nga këto rrotullime falas. Të gjitha këto rrotullime vijnë me një koeficientet 3x, që e bën për një marrëveshje mjaft të mirë.

Nëse ju merrni tre ose më shumë e simboleve shpërndaj të lojës, ju mund të aktivizoni dhjetë rrotullime falas. Ju mund të mbrojnë të ecin funksion Wilds gjatë këtij raundi të, që do të thotë që ju mund të merrni nga 15 - 20 rrotullime falas në të gjithë rrethin e.

Jack and the Beanstalk

Ka disa simbole shtesë të egra lojë që do të ju ndihmojë të shënuar disa pre më shumë: marrjen e tre çelësat do të ju jap një simbol të egra qese të holla. Getting gjashtë çelësat do të ju jap një simbol pirg patë artë të egra që mund të shfaqen bërë pirg në rrotullat. Getting nëntë çelësat do të ju jap një qestes i cili është një simbol i zgjeruar egër. Kjo është një simbol që ju duhet të shikojmë përpara për të në mënyrë që ju mund të gëzojnë disa pagesa të mëdha.

Pse luajnë Jack dhe Beanstalk?

Jack dhe Beanstalk ka disa grafika zbavitëse, e cila është diçka që NetEnt nuk ju zhgënjen me. karakteristika shtesë egra e lojës së dhe rrotullime falas raundet me siguri të bëjë potencialin për të fituar të lartë një realitet. Të Wilds këmbë është gjithashtu një tipar i madh për të parë jashtë për me këtë lojë. Kjo është një lojë e mesme grindje dhe ju gjithmonë mund të ecin tutje me një të ftohtë 20% Shuma më e lartë në depozitë tuaj, kështu që të merrni çizmet tuaja dhe për të ndihmuar Jack ju të gjeni edhe disa thesar.

Jack and the Beanstalk