Cleopatra Plus

Kthehu mbrapa
Cleopatra Plus

Njihuni me mbretëreshën e fundit egjiptian në këtë lojë historike të Kleopatrës Plus dhe të udhëtimit makina e kohës për të arritur Egjiptin e lashtë. Kleopatra Plus është një pjesë e serisë së lojëra elektronike Kleopatra projektuar dhe zhvilluar nga zhvilluesit e Teknologjisë Ndërkombëtare lojrave me bazë në Londër. Loja ofron shumë opsione për fitim joshës për lojtarët dhe kështu IGT është fituar e madhe nga kjo seri lojëra elektronike.


Cleopatra Plus

Rreth zhvilluesi

IGT është me seli në Londër, me zyrat e saj kryesore në Providence, Las Vegas e cila është një qendër e lojrave, dhe Roma. Kjo organizatë operon në më shumë se 100 vende në të gjithë botën dhe për shkak të ekonomive të shkallës dhe bollëkun e fondeve në dorë, ajo ka shumë opsione për të ofruar bonus për lojtarët në lojra të krijuara nga ato. Kjo kompani prodhon forma të ndryshme të teknologjisë lojrave së bashku me lojrat e fatit për kazino online dhe offline.

Rreth lojë

Cleopatra Plus ka 5 reels dhe 40 paylines që ofrohen për lojtarët. Ka shumë mundësi pagim në formën e karakteristika bonus në këtë lojë.

Cleopatra Plus

  • Level Up Feature- Kjo lejon lojtar të fituar në përputhje me cilësinë dhe kohëzgjatjen e lojës ai luan, i cili lejon atë të zhbllokuar nivele më të larta.
  • Harta Bonus- Jep lojtar një hartë udhëzuese e cila përdoret kur bonus Kleopatra është aktivizuar. Ajo gjithashtu jep rrotullime falas.
  • Pa pagesë vishet Bonus- jep 5 rrotullime falas me një shumëzues 1x
  • Cleopatra Bonus- Me ndihmën e hartës bonus, ju mund të fitojë deri në 30 rrotullime shtesë falas me deri në 5x shumëzues ose 10 super vishet me një shumëzues 50x. Por të gjitha varet nga niveli që keni i hapur.
  • Cleopatra, duke qenë e egër dhe të bërë pirg të egra, jep çmimin më të lartë të lojës, nëse ju mund të merrni 5 së bashku në linjë pagese. Wilds bërë pirg të rritur shanset e fitores më tej. The 2 Wilds japin një koeficient 2x kur ata janë bërë pirg.
  • Loja ka një kthim në lojtar përqindje e 95% e cila është mjaft e mirë.


Cleopatra Plus

vendim

Çelësi për të luajtur dhe për të fituar pagesa të mëdha nga Kleopatra Plus është për të luajtur atë gjithnjë e më shumë për ju që të kuptojnë qartë rregullat. Loja ka arritur të kap vëmendjen e lojtarëve të gjithë edhe me një cilësi të ulët grafik dhe pavarësisht nga fakti se simbolet nuk janë dashuroj dhe krijuese të bëjnë me temën e Egjiptit të lashtë.