Lucky Tree

Kthehu mbrapa
Lucky Tree

Lucky Tree Eshte nje mobile free spins bonus lojë të bazuar në temën e një peme të artë nga një përrallë kineze. Ka pesë reels dhe tridhjetë paylines mëdha me kombinime të ndryshme fituese. Sfondi i lojës është një temë e bukur rozë me një liqen të qetë, Malet magjike dhe një pemë të pasur ari solid. Pema rritet jo vetëm gjethe të bukura dhe lule, por monedha ari si dhe. Zhanër spa muzikë në sfond është shumë shërim për mendjen. Ka disa karakteristika bonus që e bëjnë shumë të lehtë për të fituar në këtë lojë. Bast fillon me aq të ulët sa 30p dhe shkon deri në një maksimum prej £ 90. Kjo është një lojë e ulët kufi që është ideal për shumicën e lojtarëve.

Zbuloni gamën tonë awesome e lojëra elektronike Classic!

Rreth zhvilluesi i Lucky Tree

këto mahnitshme rrotullime falas të mbajtur atë që ju të fitojë faqe Loja është zhvilluar nga Shkencore Lojra. vitet e tyre dyzet e përvojë të pasur në industrinë e lojërave të fatit është një reflektim i qartë në cilësinë e lojrave të tyre. Dhe shumica e lojrave të tyre janë të përshtatshëm për lojë në pajisjet moderne celular.

Për lojë

Kjo është një lojë shumë visually tërheqës me shumë simbole ngjyra me efekte të ftohtë animacion në fituese. Simbolet bazë janë një bretkocë feng shui, një breshkë si një krijesë, nje peshk, bimore Bonsai, zambakët rozë dhe të bardhë. J në A nga luajtur kartat janë simbolet vlerë më të ulët. Simboli i lartë paguar për këtë rrotullime falas të mbajtur atë që ju të fitojë faqe Loja është bretkocë që paguan 900 Monedha në pesë të shfaqjes së tij. Ka gjashtë simbole të ndryshme bonus në këtë lojë dhe kjo është ajo që e bën këtë lojë shumë të veçantë. Gjatë rrotullime falas, ju do të merrni vetëm katër prej këtyre simboleve.

  • simbole të egra: Dragon dhe monedhë ari janë simbolet kryesore të egra dhe ata gjithashtu të ju jap fitore kunji. Me pesë dragons në një linjë pagese, ju gjithashtu mund të fitojë 2000 herë shumën tuaj. Dragon zëvendëson për të gjitha simbolet e bazës. Monedha nuk duket gjatë vishet, por bie nga pema e artë e mësipërme. Çdo numër i monedhave mund të bien dhe ata zëvendësim për të gjitha simbolet bazë shumë.
  • Scatter Feature: Të yangs Yin janë të dyja të egra, si dhe simbole shpërndaj të kësaj rrotullime falas të mbajtur atë që ju të fitojë faqe lojë. Këto shfaqen në internet në makinë dy deri në katër dhe tre prej tyre shkakton 10 rrotullime falas.

Luaj

përmbledhje: Kjo është rrotullime falas të mbajtur atë që ju të fitojë faqe lojë me numrin më të lartë të karakteristika bonus. Ato ndihmojnë të bëni fitore shumë të shpeshta nga kombinime të ndryshme.